749 999 PLN

Biskupin Duży balkon Parter 2 Pokoje

Wrocław, Biskupin, Jackowskiego

Ostatnia aktualizacja:

10 sie 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 749 999 PLN 16 164 PLN / m2
  • Powierzchnia: 46,40 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: parter (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1977
  • Standard wnętrza: bardzo dobry
  • Rynek: wtórny
  • Balkon
  • Piwnica
  • Miejsce parkingowe

Opis:

Opiekun Oferty:
Robert Kordowski
602... pokaż numer

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 46,4 m, idealnego dla pary lub jako bezpieczna inwestycja. Mieszkanie znajduje się na parterze na Biskupinie.

Otoczenie nieruchomości:
Ulica Jackowskiego na wrocławskim Biskupinie to doskonała lokalizacja, łącząca w sobie kameralny charakter z bliskością natury i ścisłego centrum miasta. W niedalekiej odległości znajdują się przepiękne tereny spacerowe i rekreacyjne, w tym wały nad Odrą oraz Park Szczytnicki. Dzielnica oferuje pełną infrastrukturę miejską: sklepy, punkty usługowe, szkoły oraz przedszkola. Dzięki bliskości głównych arterii oraz komunikacji miejskiej, lokalizacja ta zapewnia szybki i wygodny dojazd w każdy zakątek Wrocławia.

Rozkład pomieszczeń:
Mieszkanie wyróżnia się bardzo jasnym i funkcjonalnym układem z niezależnymi wejściami do wszystkich pomieszczeń, a ekspozycja zapewnia dobre doświetlenie wnętrz przez cały dzień.

* Pokój 19,9 m,
* Pokój 9,8 m,
* Oddzielna kuchnia 6,5 m,
* Łazienka 3,4 m,
* Przedpokój 6,8 m,
* Balkon 7 m

Do mieszkania przynależy również piwnica.

Największe atuty nieruchomości:
- Duży balkon.
- Dobrze doświetlone wnętrze, dzięki dużym oknom.
- Funkcjonalny, rozkładowy układ z dwoma osobnymi pokojami oraz jasną, oddzielną kuchnią.
- Budynek po kompleksowej termomodernizacji
- Położenie na parterze
- Lokalizacja na zielonej Wielkiej Wyspie, uchodzącej za jedno z najlepszych miejsc do życia we Wrocławiu.

Czynsz: zł.

Rekomendacja eksperta SDP Nieruchomości:
Tę nieruchomość polecam w szczególności osobom szukającym funkcjonalnego mieszkania w jednej z najbardziej zielonych i pożądanych dzielnic, które cenią sobie ciszę oraz szybki dostęp do infrastruktury. Ustawny rozkład z oddzielną kuchnią, w połączeniu z docieplonym budynkiem i wygodnym usytuowaniem na parterze, sprawia, że jest to również doskonała propozycja pod kątem inwestycyjnym na wynajem.

Niedostateczne środki? To nie problem!
Pomagamy w uzyskaniu finansowania na tę oraz inne nieruchomości. Zachęcam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.
Zapraszam na bezpłatną prezentację!
Opiekun Oferty:
Robert Kordowski
602... pokaż numer
Numer ogłoszenia: 62626-S-44222
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
SDP Nieruchomości
SDP Nieruchomości
602... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość