456 802 PLN

Idealna kawalerka w nowym budownictwie na Starym Mieście

Wrocław, Stare Miasto, Kościuszki

Ostatnia aktualizacja:

5 godz temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 456 802 PLN 17 767 PLN / m2
  • Powierzchnia: 25,71 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 2 (6 pięter w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 2027
  • Standard wnętrza: do wykończenia
  • Rynek: pierwotny
  • Winda w budynku
  • Piwnica

Opis:

Dla wielbicieli miejskiego klimatu.
Nowe budownictwo w małej zamkniętej inwestycji pomiędzy Placem Kościuszki a Dworcem Głównym.

Zapraszam na prezentację
Marta Woźniczka-Opuchlik
Nr. licencji PFRN 23867
tel. 602... pokaż numer

Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz, negocjacji harmonogramu wpłat itp. Zapraszam do kontaktu po więcej informacji.
Otoczenie nieruchomości:
Zamknięte osiedle łącznie 5 budynków (nowych i zrewitalizowanych kamienic pofabrycznych oraz mieszkalnych) wplecione w śródmiejską tkankę Wrocławia.
W sąsiedztwie najważniejsze atrakcje, które oferuje stolica Dolnego Śląska.
Odległość spacerowa do Rynku to ok. 15-20 minut, do Dworca Głównego - 10 min.

Układ pomieszczeń:
- Pokój z aneksem kuchennym - 22,54 m2
- Łazienka z WC - 3,38 m2

Najważniejsze informacje:
* Początek budowy: listopad 2025
* Planowane zakończenie budowy: grudzień 2027 (brak rozpisanych etapów inwestycji, wszystkie budynki zostaną oddane w podobnym czasie)

- Mieszkanie o powierzchni projektowej 25,71 m2 ulokowane na drugim piętrze VI-piętrowego nowo stawianego budynku
- Mieszkanie o ekspozycji zachodniej
- Cichobieżne windy
- Ogrzewanie miejskie
- Przystosowane dla osób niepełnosprawnych
- Komórki lokatorskie w podpiwniczeniu - w cenie ok. 8 500 PLN / m2
- Wysokość stropów 2,7 m

Rekomendacja Eksperta SDP Nieruchomości:
Tę ofertę serdecznie polecam osobom poszukującym mieszkania z rynku deweloperskiego, bezkompromisowym pod względem lokalizacji.
Spacery na Podwalu, kolacja w Restauracji przy placu Kościuszki, zakupy w Renoma, spektakl w Teatrze Muzycznym Capitol i wieczorny seans w Dolnośląskim Centrum Filmowym - to wszystko i wiele innych atrakcji będziesz mieć w zasięgu spaceru, jeśli zamieszkasz pod tym adresem.

Niedostateczne środki? To nie problem!
Pomagamy w uzyskaniu finansowania na tę i inne nieruchomości. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Zapraszam na prezentację
Marta Woźniczka-Opuchlik
Nr. licencji PFRN 23867
tel. 602... pokaż numer

Ogłoszenie jest publikowane przez pośrednika nieruchomości, nie jest ofertą, nie stanowi informacji Dewelopera, o której mowa w art. 19a ustawy z dnia 20 maja 2021 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym ( Dz. U. z 2024 r. poz. 695 z późn. zm.).
Numer ogłoszenia: 62626-S-43414
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
SDP Nieruchomości
SDP Nieruchomości
602... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość