715 000 PLN

57 m Ogród Gumieńce Nowe budownictwo

Szczecin, Gumieńce, Barbakan

Ostatnia aktualizacja:

26 sie 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 715 000 PLN 12 500 PLN / m2
  • Powierzchnia: 57,20 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: parter (2 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 2014
  • Standard wnętrza: WYSOKI STANDARD
  • Rynek: wtórny
  • Balkon

Opis:

Na sprzedaż eleganckie i przestronne mieszkanie o powierzchni 57,20 m², zlokalizowane na parterze budynku z 2014 roku przy ul. Barbakan na Gumieńcach w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, w spokojnym otoczeniu.

Funkcjonalny układ mieszkania obejmuje salon z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę oraz przedpokój. Wysokość pomieszczeń wynosi 265 cm. Lokal jest obecnie wykorzystywany jako biuro i wymaga odświeżenia, dzięki czemu przyszły właściciel może zaaranżować wnętrze zgodnie z własnymi potrzebami. W aneksie kuchennym znajdują się szafki oraz niewielka lodówka, a po wcześniejszym uzgodnieniu właścicielka może doposażyć kuchnię.

Mieszkanie posiada dwustronną ekspozycję – główna część okien oraz ogród skierowane są na południe, natomiast druga strona mieszkania na północ. Takie usytuowanie zapewnia dobre doświetlenie wnętrz oraz korzystną cyrkulację powietrza.

Atutem nieruchomości jest prywatny ogród o powierzchni ok. 40 m², stanowiący naturalne przedłużenie przestrzeni mieszkalnej. Południowa ekspozycja pozwala korzystać z niego przez większą część dnia, tworząc komfortową przestrzeń do wypoczynku, spotkań czy aranżacji własnej strefy zieleni. Brak zabudowy wielorodzinnej bezpośrednio naprzeciwko ogrodu zapewnia dodatkową prywatność.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa wszystkie okna wyposażone są w mechaniczne rolety antywłamaniowe.

Do mieszkania w cenie przynależy również komórka lokatorska o powierzchni 1,5 m², zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Nieruchomość wyróżnia się niskimi kosztami utrzymania. Czynsz administracyjny wynosi 440 zł miesięcznie i obejmuje zaliczki na wodę z sieci miejskiej, wywóz odpadów, utrzymanie części wspólnych oraz fundusz remontowy. Dodatkowo płatne jest ogrzewanie zgodnie z rozliczeniem SEC oraz energia elektryczna według zużycia, rozliczana przez ENEA. Budynek zarządzany jest przez wspólnotę mieszkaniową Gremius . Przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe dla mieszkańców.

Lokalizacja zapewnia komfortowe połączenie spokojnego charakteru Gumieniec z dogodnym dostępem do infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się Park Przygodna, tereny zielone i rekreacyjne oraz Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Cukrowej. Okolica oferuje również dostęp do komunikacji miejskiej oraz sprawny dojazd do centrum Szczecina.

Kontakt:
Agata Kucińska
tel: 574... pokaż numer
wyślij wiadomość

nr licencji pośrednika odpowiedzialnego: 32359

Kontakt do biura:
Doradcy - Szczecin
574... pokaż numer
wyślij wiadomość

*********************************************************
INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO

Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.
ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości.

Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !!

Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości.
Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny.
Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość.
Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych.
Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej.

Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO

*********************************************************

Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość?
*** ZADZWOŃ 574... pokaż numer *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU***
Kupujemy domy, mieszkania, działki.
W każdym stanie również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.
Numer ogłoszenia: 61911-S-INW35333
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Inwestor Nieruchomości
Agata Kucińska
574... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość