350 000 PLN

Do budowy bliźniaka blisko Puszczy Kampinoskiej

Marianów (powiat warszawski zachodni, gmina Leszno)

Ostatnia aktualizacja:

11 cze 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 350 000 PLN 348 PLN / m2
  • Powierzchnia: 1 007 m2

Dodatkowe:

  • Rodzaj działki: budowlana
  • Prąd
  • Woda
  • Gaz

Opis:

Na sprzedaż działka o powierzchni 1007 m2 z dostępem do drogi publicznej, w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Grądach, gmina Leszno. Przybliżone wymiary 31mx31m.

Działka znajduje się w spokojnej okolicy, wśród nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, a także terenów niezabudowanych.
Dojazd drogą prywatną, zakup działki razem z udziałami w drodze.
Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji i bezproblemowy dojazd do Warszawy.
W najbliższej okolicy znajdują się: przystanek autobusowy, szkoła, przedszkole, sklepy, kościół, basen, przychodnia, plac zabaw, usługi, Julinek Park.
W zaledwie kilkanaście minut pieszo można dotrzeć do Kampinoskiego Parku Narodowego.
Media: wodociąg przy działce, prąd i gaz oddalony ok. 200 m, kanalizacji brak na chwilę obecną trzeba wykopać szambo.

Dla tego terenu jest uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego:
zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca lub bliźniacza
Najważniejsze ustalenia:
- wysokość budynków mieszkalnych jednorodzinnych do dwóch kondygnacji do 8,5 m,
- powierzchnia zabudowy do 40% powierzchni działki,
- powierzchnia biologicznie czynna min. 60%.

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości. To idealna okazja, aby znaleźć swoje wymarzone miejsce do życia w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do wszystkich udogodnień.

Więcej ofert na stronie naszego biura:

Nasi doradcy kredytowi, z którymi współpracujemy pomogą w uzyskaniu najlepszego finansowania/kredytu w rozumieniu Państwa potrzeb.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Alicja Hanaczowska
HAMAR Nieruchomości
nr licencji 29272
kom. 514... pokaż numer
wyślij wiadomość


Numer ogłoszenia: 60645-S-899_11209_OGS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
HAMAR Marek Hanaczowski
Alicja Hanaczowska
514... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość