949 000 PLN

Dom 270 m2 - dz. 1550 m2 k. Pyrzowic, Będzina

Sączów (powiat będziński, gmina Bobrowniki)

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 949 000 PLN 3 515 PLN / m2
  • Powierzchnia: 270 m2
  • Pow. działki: 1 550 m2
  • Pokoje: 5

Dodatkowe:

  • Typ zabudowy: bliźniacza
  • Rynek: wtórny

Opis:

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 270 m2 usadowiony na pięknej widokowej działce o powierzchni 1100 m2 z lokalizacją w Sączowie gm. Bobrowniki (pow. będziński).

Dodatkowo do posesji przynależy działka budowlana o powierzchni 450 m2 wykorzystywana w chwili obecnej jako ogród oraz współudział w łące o powierzchni 4200 m2 z wjazdem bezpośrednio z terenu nieruchomości.


Budynek świeżo po kapitalnym remoncie obejmującym wymianę wszystkich instalacji, tynków, podłóg, stolarki okiennej oraz termomodernizacji wraz z tynkami zewnętrznymi.



Dom w części głównej składa się z 5 pokoi, kuchni, łazienki, dwóch tarasów zewnętrznych oraz dwóch przeszklonych ogrodów zimowych.

Dodatkową powierzchnię stanowi wyremontowana piwnica , która może służyć jako odrębne mieszkanie z zewnętrznym wejściem wyposażone w kuchnię, łazienkę, salon oraz część sypialną.

Niewątpliwym atutem jest pięknie zagospodarowana działka o łącznej powierzchni 1550 m2 z licznymi nasadzeniami, altaną letnią oraz dwoma garażami (jeden całkowicie nowy oraz drugi wyposażony w kanał naprawczy).

Nieruchomość jest ogrzewana kotłem gazowym nowej generacji zasilającym ogrzewanie podłogowe. Alternatywnie w salonie zamontowany został piec typu „koza”, natomiast mieszkanie w części piwnicznej posiada klimatyczny kominek.





Dom usytuowany w cichej i spokojnej okolicy z idealnym połączeniem drogowym ( wjazd na autostradę A1 w odległości 5 km).

Najbliższe otoczenie:

- Sklep spożywczo-przemysłowy („ABC”) - 350 m

- Przystanek autobusowy - 500 m

- Szkoła/Przedszkole - 550 m

- Ośrodek zdrowia - 550 m

- Dom kultury - 1000 m



Media:

- Woda

- Prąd

- Gaz z sieci oraz naziemna butla gazowa (dostawca „GASPOL”)

- Przydomowa oczyszczalnia ścieków.



Odległości do ważnych szlaków komunikacyjnych oraz centrum miast:

- Wjazd na autostradę A1 - 5 km

- Pyrzowice Airport - 7 km

- Tarnowskie Góry - 15 km

- Piekary Śląskie - 15 km

- Będzin - 16 km

- Bytom - 16 km

- Katowice - 20 km


Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Gwarantuję wsparcie w całym procesie, od pierwszego spotkania po finalizację zakupu/sprzedaży. Po zakończeniu transakcji służę pomocą w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności. Na Państwa życzenie aranżuję spotkania z najlepszymi doradcami kredytowymi, architektami oraz firmami budowlanymi.

Jestem do Państwa dyspozycji również w weekendy!

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: pośednik w obrocie )


Numer ogłoszenia: 59842-S-NXH_DS_6058
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Next House
Wojciech Gniewek
533... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość