Realne zdjęcia mieszkania, nie ąc ze mną nie ponosisz dodatkowych kosztów, a zyskujesz kompleksowe wsparcie na każdym etapie zakupu nieruchomości. Pomagam od wyboru mieszkania, przez formalności, aż po odbiór zostało zaprojektowane z myślą o wygodnym wykorzystaniu każdego metra:
salon ok. 20 m²,
dwie ustawne sypialnie po ok. 10 m²,
łazienka ok. 5 m²,
duża loggia ok. 13 m²,
brak skosów i strat powierzchni,
dużo miejsca do przechowywania,
duże okna zapewniające dobre doświetlenie wnężym atutem jest loggia o powierzchni ok. 13 m², biegnąca przez całą długość mieszkania, dzięki czemu wyjście na nią znajduje się z każdego pokoju, co jest rozwiązaniem spotykanym stosunkowo rzadko. Zachodnia ekspozycja zapewnia przyjemne popołudniowe światło i słoneczne to jeden z największych atutów tej nieruchomości.
To miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum, ale jednocześnie cenią ciszę, spokój i dostęp do terenów rekreacyjnych. W zaledwie kilka minut spacerem dotrzesz do przystanków tramwajowych i autobusowych, co gwarantuje wygodną komunikację z każdą częścią żniejsze zalety okolicy:
spokojne i ciche otoczenie,
tylko 6 minut pieszo do przystanków tramwajowych i autobusowych,
około 3 km do wrocławskiego Rynku,
zaledwie 500 m od terenów spacerowych nad Odrą,
dużo zieleni i przestrzeni do rekreacji,
ścieżki rowerowe oraz miejsca do aktywnego wypoczynku,
pełna infrastruktura w najbliższym sąsiedztwie: sklepy, punkty usługowe, restauracje, szkoły i propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania w dobrze skomunikowanej części miasta, bez rezygnowania z komfortu codziennego życia i bliskości zobaczyć to mieszkanie na żywo? Zadzwoń - umówię prezentację i przygotuję dla Ciebie dostępne warianty w tej dodana z
Nr oferty w biurze: 2116-MS-EXPANDER/5/7
Numer ogłoszenia: 59338-S-2116_MS_EXPANDER
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny