Mieszkanie2pok | Rynek pierwotny | Jeżyce | 42,5 m² | 557 443 zł I BEZ PCC BEZ PROWIZJI
#szukasz mieszkania w innym metrażu luz lokalizacji? Zadzwoń - współpracuje z 20deweloperami Na sprzedaż ustawne o powierzchni 42,5m², położona w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania – Jeżycach.
To doskonała propozycja zarówno dla inwestorów poszukujących mieszkania pod wynajem, jak i dla osób szukających komfortowego lokum na start.
Lokal został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Przemyślany układ umożliwia wygodne wydzielenie strefy dziennej, aneksu kuchennego oraz części żniejsze atuty:
atrakcyjna lokalizacja na Jeżycach,
świetna komunikacja z centrum miasta,
bliskość uczelni wyższych, terenów zielonych, restauracji i kawiarni,
idealne mieszkanie pod wynajem krótko- i dłżyce od lat należą do najbardziej cenionych dzielnic Poznania. Łączą wyjątkowy klimat historycznych kamienic z nowoczesną zabudową, bogatą ofertą gastronomiczną oraz doskonałą infrastrukturą. To lokalizacja ciesząca się dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców, jak i najemcówAlicja Szpak
tel.. 506... pokaż numer
nrlok hd203Oferta dodana z
Nr oferty w biurze: 1369-MS-EXPANDER/1/7
Numer ogłoszenia: 59338-S-1369_MS_EXPANDER
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny