494 000 PLN

Kawalerka przy Sky Tower/ balkon

Wrocław, Powstańców Śląskich

Ostatnia aktualizacja:

28 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 494 000 PLN 16 860 PLN / m2
  • Powierzchnia: 29,30 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 4 (12 pięter w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 2026
  • Rynek: pierwotny
  • Winda w budynku
  • Garaż

Opis:

Oferta deweloperska | 0% prowizjiNowoczesna inwestycja w prestiżowej, centralnej części Wrocławia -Powstańców Śl/ ul. Gwiaździsta. Doskonała lokalizacja, wysoki standard oraz pełna infrastruktura miejska sprawiają, że to idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
Możliwość "wykończenia pod klucz"W ofercie funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,02 m² z loggią 3 m². Przemyślany układ daje możliwość wydzielenia małej sypialni z oknemUkład mieszkania:
• salon z aneksem kuchennym - 19,22 m²
• łazienka - 5,58 m²
• przedpokój - 4,22 m²Budynek zaprojektowany w nowoczesnym stylu, z zielonym patio, monitoringiem, windami oraz parkingiem podziemnym. Świetna komunikacja miejska, szybki dojazd do centrum oraz bliskość sklepów, szkół, terenów zielonych i centrum handlowego zapewniają komfort codziennego ż i komunikacja:
• 1,8 km do centrum
• 6 min spacerem do przystanku tramwajowego i autobusowegoPlanowany termin realizacji: 4Q 2026
Zapraszam do kontaktu
A040/PO/2026Oferta dodana z
Nr oferty w biurze: 728... pokaż numer/12/7
Numer ogłoszenia: 59338-S-11747771
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Expander
Paweł Orsztynowicz
728... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość