Funkcjonalne i doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Przestronny salon z aneksem kuchennym ( z dwoma dużymi oknami) stanowi serce mieszkania i oferuje bezpośredni dostęp do balkonu - idealnego miejsca na poranną kawę lub wieczorny relaks. Ustawna sypialnia zapewnia komfortową przestrzeń do odpoczynku, a przemyślany układ z wyraźnie oddzieloną strefą dzienną i prywatną gwarantuje wygodę oraz łatwość aranżacji. To propozycja idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako bezpieczna inwestycja. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 3 minuty do przystanku tramwajowego z pełnym zagospodarowaniem terenu. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.
Posiadamy również inne układy mieszkań w tej lokalizacji. Zakup bezpośrednio od dewelopera.
* Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, bez podatku PCC.
* Lokalizacja: Nowe Miasto
* Powierzchnia użytkowa: 43,72m2 + balkon 6,11m2.
*
* Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz od 890 pln za m2.
* Zadzwoń i zarezerwuj mieszkanie już dziś.
Układ pomieszczeń:
Salon z aneksem kuchennym - 23,80 m²
Pokój (sypialnia) - 10,23 m²
Hol - 5,30 m²
Łazienka - 4,39 m²
Balkon - 6,11 mLokalizacja: Nowe Miasto
Nowoczesne osiedle i doskonała lokalizacja
- Świetna komunikacja - blisko przystanek tramwajowy ( 2min) i autobusowy, szybki dojazd do centrum i politechniki poznańskiej(10min).
- Bliskość natury - w sąsiedztwie tereny zielone, idealne na spacery i rekreację.Szukasz innego mieszkania? Zadzwoń i zapytaj o inne lokalizacje i układy mieszkań - inwestycje Rataje, Jeżyce, Naramowice, Grunwald, Winogrady i Polanka.
Obsługa zawsze bezpłatna.
Bezpośredni kontakt do Biura Sprzedaży:
Maria Mańczak
tel: 797... pokaż numer
nr. lok.b29
Oferta dodana z
Nr oferty w biurze: 797... pokaż numer/2/7
Numer ogłoszenia: 59338-S-11636735
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny