479 000 PLN

Komfortowe M-3 z bardzo dużym balkonem

Osielsko

Ostatnia aktualizacja:

7 sie 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 479 000 PLN 11 975 PLN / m2
  • Powierzchnia: 40 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: parter (3 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 2021
  • Standard wnętrza: bardzo dobry
  • Rynek: wtórny
  • Winda w budynku
  • Balkon
  • Piwnica

Opis:

Osielsko, ul. Jana Pawła II | Nowoczesne 40m2 z windą, miejscem postojowym i dużym balkonem z widokiem na zieleń!

Szukasz dla siebie idealnego pierwszego mieszkania w Osielsku, przytulnego azylu dla pary, a może bezpiecznej przystani dla swojej małej rodziny? Mam coś idealnego - nieruchomość, która łączy w sobie kameralny klimat Osielska z błyskawicznym dojazdem do centrum Bydgoszczy.

Oto komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40m2 , usytuowane na wygodnym parterze w nowoczesnym, w pełni ogrodzonym , zaledwie 5-letnim budynku z cegły przy ul. Jana Pawła II w Osielsku.

Mieszkanie oferuje wyjątkowy komfort codziennego życia, harmonijnie łącząc prywatność z nowoczesnymi udogodnieniami. Poranną kawę wypijesz tu na przestronnym, ponad 8-metrowym balkonie skierowanym wprost na kojącą zieleń, co gwarantuje pełną intymność i brak sąsiadów spoglądających w okna. Wschodnia ekspozycja sprawia, że wnętrze jest słoneczne o poranku, a po południu - nawet w najbardziej upalne dni - wracasz z pracy do przyjemnie chłodnego azylu. O pełne poczucie bezpieczeństwa , spokój oraz dodatkową izolację termiczną i akustyczną dbają zewnętrzne, metalowe rolety elektryczne zamontowane we wszystkich oknach.

Co ważne, mieszkanie zostało zaprojektowane niezwykle ergonomicznie. Serce domu stanowi otwarty na przedpokój, jasny salon z aneksem kuchennym, z którego płynnie przechodzi się do przytulnej, cichej sypialni. Taki układ maksymalnie wykorzystuje przestrzeń 40m2, dając poczucie swobody i przestrzeni.

W cenie nieruchomości otrzymujesz kompletne, wysokiej jakości wyposażenie salonu, aneksu kuchennego i przedpokoju - w tym ogromną , 3-drzwiową szafę typu Komandor oraz meble kuchenne na wymiar wraz z pełnym sprzętem AGD (lodówka, zmywarka, płyta elektryczna, piekarnik, okap) - co pozwala na natychmiastowe zamieszkanie bez ponoszenia dodatkowych kosztów wykończenia. Tak naprawdę potrzebujesz ewentualnie tylko łóżka do przestronnej, niezwykle ustawnej sypialni (ok. 9m2). To mieszkanie w Osielsku wykończone jest w podwyższonym standardzie i niedawno zostało w całości odmalowane na neutralne i naturalne kolory - nic, tylko się wprowadzać!

Nowoczesny blok wyposażono w cichobieżną windę zjeżdżającą bezpośrednio do poziomu -1, gdzie znajduje się przestronna komórka lokatorska (ponad 3m2), co całkowicie eliminuje problem dźwigania ciężkich zakupów czy wózka po schodach.

Całość dopełnia dedykowane, zewnętrzne miejsce postojowe (w cenie 20 tys. zł) , które daje Ci gwarancję stałego i bezpiecznego parkowania tuż pod własnym blokiem.

LOKALIZACJA NAJLEPSZA Z MOŻLIWYCH - WSZYSTKO W ZASIĘGU RĘKI!

Osielsko przy ul. Jana Pawła II to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Bydgoszczą. Łączy w sobie bliskość natury z pełną infrastrukturą miejską:
Komunikacja: przystanek autobusowy znajduje się tuż pod blokiem , co gwarantuje sprawny dojazd do Bydgoszczy bez konieczności uruchamiania auta.
Edukacja: w bliskim sąsiedztwie (3 min. jazdy autem) szkoła podstawowa i przedszkole, a to z kolei ogromne ułatwienie porannej logistyki dla rodziców małych dzieci.
Bezpieczny plac zabaw znajduje się bezpośrednio przed blokiem, na terenie ogrodzonym.
Zakupy i usługi: w minutę dojedziesz autem do najbliższej Żabki, do PoloMarketu dojedziesz w zaledwie 2 minuty, a do Biedronki w 5 minut.

DLA KOGO JEST TO MIESZKANIE?

Dla singla lub pary: to idealny start "na swoim" - bez nakładów finansowych, w nowoczesnym standardzie, z gwarantowanym miejscem postojowym i komórką lokatorską.
Dla pary z dzieckiem: bezpieczne osiedle, parter, winda do poziomu -1, bliskość szkoły, przedszkola i placu zabaw to ogromne atuty tej lokalizacji!

Oferty takich mieszkań w Osielsku znikają z rynku bardzo szybko. Dlatego zadzwoń i umów się na prezentację już dziś!
A jeśli potrzebujesz kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości, bezpłatnie pomogę Ci w uzyskaniu najlepszej oferty!

Magdalena Taczyńska
Licencjonowany pośrednik nieruchomości
kom. 608... pokaż numer

Pamiętaj! Pomożemy Ci na każdym etapie transakcji, łącznie z bezpłatną pomocą specjalisty w uzyskaniu kredytu bankowego, zgromadzeniem dokumentacji do notariusza, i sprawami posprzedażowymi.

We współpracującej z naszym biurem kancelarii notarialnej otrzymasz 30% rabatu na taksę notarialną!

Nasze biuro jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza w Bydgoszczy.
Sprawy nieruchomości są niezwykle istotne - zaufaj profesjonalistom!



::KONTAKT DO AGENTA
Magdalena Taczyńska
23705
608... pokaż numer
wyślij wiadomość

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Magdalena Taczyńska (licencja nr: 23705)


Numer ogłoszenia: 58902-S-DMMT_MS_2417
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Nieruchomości Dobre Miejsce
Magdalena Taczyńska
608... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość