Na sprzedaż słoneczne, ciche mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na szóstym piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w ścisłym centrum Częstochowy przy Al. Kościuszki.
Doskonała lokalizacja zarówno pod wynajem, jak i do zamieszkania dla rodziny z dzieckiem. Dużą liczbę bezpłatnych miejsc parkingowych zapewnia własny parking z automatyczną bramą wjazdową!!!
Powierzchnia użytkowa lokalu 36,8m2.
Rozkład pomieszczeń: przestronny salonzaneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia o długości ok. 4,5m, sypialnia, przedpokój oraz łazienka z wc.
Mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji. Okna PCV.
Ogrzewanie - centralne miejskie, nieopomiarowane, ciepła woda - z junkersa, opomiarowana.
Czynsz w wysokości 560 zł zawiera opłatę za centralne ogrzewanie.
Blok zadbany, klatka schodowa zabezpieczona domofonem, nowa winda, do mieszkania przynależy piwnica.
Świetna lokalizacja pod wynajem, ścisłe centrum, w pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe. Z okna widok na Jasną Górę.
Cena 239 000 zł
Opiekun oferty:
Aleksandra Nowakowska
tel. 660... pokaż numer lub 660... pokaż numer
Polecam i zapraszam na prezentację!!!
Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.
Numer ogłoszenia: 58877-S-995_9227_OMS
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny