10 000 PLN

Lokal po żłobku na wynajem 140m , parter, wysoki

Warszawa, Ursynów, Cynamonowa 2

Ostatnia aktualizacja:

4 godz temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 10 000 PLN 71,15 PLN / m2
  • Powierzchnia: 140,55 m2
  • Piętro: parter (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Typ lokalu: lokal użytkowy
  • Rok: 1998

Opis:

Do wynajęcia lokal użytkowy Warszawa Ursynów, parter w budynku usługowo apartamentowym.

Lokal ma niezależne wejście, spore witryny ( 8 sztuk) więc jest dobrze doświetlony. Lokal jest widoczny z ulicy, szczególnie w przypadku zainstalowania zewnętrznej reklamy w obrębie witryn lub na elewacji. Aktualnie lokal podzielony jest na kilka pomieszczeń lekkimi ściankami. Po ich usunięciu otrzymamy otwartą przestrzeń z zapleczem socjalnym. Możliwy jest również podział na pokoje ( gabinety). Lokal wyposażony jest we wszystkie instalacje łącznie z klimatyzacją. Aktualnie sufit podwieszany, po usunięciu wysokość ponad 3 m. W okolicy ogólnodostępne miejsca parkingowe.
Przez ostatnie kilka lat w lokalu funkcjonował żłobek!

Informacje ogólne:
140 m² lokal usługowy usytuowany na parterze czteropiętrowego budynku apartamentowo-usługowego z 1998 roku.

Profil działalności:
W ostatnich kilku latach w lokalu funkcjonował żłobek. Rozkład pomieszczeń i dostępna infrastruktura sprawiają, że idealnie nadaje się do prowadzenia takiej działalności lub placówki opiekuńczo-edukacyjnej, ale także innej działalności usługowej.
Możliwe wykorzystanie:
Żłobek ( tak jak dotychczas)
biuro
usługi
sklep ( z wyłączniem sklepu spożywczego)
fitness
działalność medyczna


Układ pomieszczeń:
Przestronne, funkcjonalne pomieszczenia pozwalają na dowolną aranżację. Przestrzeń dostosowana do potrzeb dzieci bądź innych usług.

Standard i wyposażenie:
Bardzo dobry standard wykończenia: lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, klimatyzacja, sufit podwieszany, czujniki dymu, pełna instalacja elektryczna. Bezpieczeństwo zapewnia alarm i monitoring.

Budynek i otoczenie:
Lokal mieści się w budynku apartamentowo-usługowym z wejściem bezpośrednio z ulicy, co gwarantuje wygodny dostęp dla klientów lub rodziców.

Podsumowanie:
Jeśli szukasz wyposażonego, bezpiecznego lokalu idealnego pod żłobek lub inną działalność usługową, ta oferta jest dla Ciebie. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów i umówić prezentację.

Zdjęcia i rzut lokalu przed aranżacją na żłobek.
Czynsz 10 OOO zł miesięcznie. Właściciel jako osoba fizyczna nie wystawia faktury VAT czyli czynsz ma stawkę ZW.
Koszty administracyjne z zaliczkami na media do wspólnoty ok 2400 zł
dodatkowe opłaty - prąd licznik,

Numer ogłoszenia: 58268-W-47953_2450_OLW
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Locus s.c.
Jarosław Gabler
602... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość