Biurowiec Dom pod Gryfami to odrestaurowana, zabytkowa kamienica biurowa. Powstała w 1886 roku według projektu. Rewitalizację przeprowadzonego w 2005 roku odzyskując dawny blask. Sama powierzchnia biurowa spełnia wymogi biura klasy A. Nowoczesna
kamienica o powierzchni całkowitej 3432 m 2 oferuje najemcom
biurowym łącznie 2600 m 2 powierzchni wraz z 34 naziemnymi
miejscami parkingowymi. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych i
1 podziemną. Poza funkcją komercyjną, budynek stanowi ciekawe
dopełnienie Placu Trzech Krzyży pod względem architektonicznym.
Kamienica znajduje się w prestiżowej lokalizacji Centralnego Obszaru Biznesu pomiędzy Placem Trzech Krzyży a Alejami Ujazdowskimi .
Oferujemy biuro o powierzchni 345,15 m 2 znajdujące się na 3 piętrze, które będzie dostępne od października 2019 roku. W budynku dostępny jest również moduł biurowy o metrażu 398 m 2 na tym samym piętrze. Istnieje możliwość połączenia obu powierzchni.
Moduł narożny od strony pl. Trzech Krzyży i ul. Brackiej. Podział na pokoje o zróżnicowanej powierzchni. W ramach modułu aneks kuchenny, serwerownia, toalety. Do powierzchni przypisane trzy miejsca : klimatyzacja, otwierane okna, wykładzina, częściowo podnoszone podłogi, częściowo podwieszany sufit, okablowanie strukturalne, czujniki dymu i ciepła,recepcja, ochrona, BMS
Numer ogłoszenia: 58268-W-35896_2450_OLW
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny