319 000 PLN

Mieszkanie po remoncie do wprowadzenia, 1 piętro

Myszków, Prymasa Wyszyńskiego

Ostatnia aktualizacja:

12 sie 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 319 000 PLN 6 674 PLN / m2
  • Powierzchnia: 47,80 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1982
  • Standard wnętrza: BARDZO WYSOKI STANDARD
  • Rynek: wtórny
  • Oddzielna kuchnia
  • Balkon
  • Piwnica
  • Komórka lokatorska

Opis:

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m², położone przy ul. Wyszyńskiego 18 w Myszkowie. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji.
Mieszkanie przeszło generalny remont i jest gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia większych dodatkowych nakładów. W jego skład wchodzą dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz przedpokój.
Kuchnia została wyposażona w nowe meble oraz sprzęty, w tym piekarnik, zmywarkę i płytę gazową. Łazienka jest wykończona w jasnej, neutralnej kolorystyce i posiada wannę z parawanem.
W kuchni i łazience na podłogach położono płytki, natomiast w pozostałych pomieszczeniach zastosowano nowoczesne panele. W mieszkaniu wymieniono również drzwi wejściowe, drzwi wewnętrzne oraz okna.
Dużym atutem jest korzystna orientacja względem stron świata. Kuchnia i sypialnia mają ekspozycję wschodnią, natomiast salon z balkonem wychodzi na zachód, dzięki czemu mieszkanie jest dobrze doświetlone w różnych porach dnia.
Do mieszkania przynależy piwnica. W okolicy dostępne są sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnia, apteka, komunikacja autobusowa, kolejowa i PKS, a także tereny zielone, park oraz inne udogodnienia potrzebne na co dzień.
Nieruchomość stanowi dobrą propozycję dla singla, pary, niewielkiej rodziny lub jako mieszkanie inwestycyjne.
Czynsz 788 zł.

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.
Paweł Gębuś
tel. 506... pokaż numer
wyślij wiadomość
"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Franchise Sp. z lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Franchise Sp. z lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Franchise Sp. z lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Numer ogłoszenia: 57630-S-44627_3685_OMS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Freedom Nieruchomości
Paweł Gębuś
506... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość