559 000 PLN

Dom na sprzedaż Iława, ul. Radomska

Iława, Radomska

Ostatnia aktualizacja:

31 mar 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 559 000 PLN 5 823 PLN / m2
  • Powierzchnia: 96 m2
  • Pow. działki: 452 m2
  • Pokoje: 5

Dodatkowe:

  • Rok: 1976
  • Typ zabudowy: wolnostojąca
  • Liczba pięter: 1
  • Rynek: wtórny

Opis:

Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej ok 100 m2, położony na działce o powierzchni 452 m2 przy ul. Radomskiej w Iławie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla rodziny wielopokoleniowej. Ze względu na rozkład pomieszczeń, każde piętro może funkcjonować jako odrębne mieszkanie.

Na parterze prezentowanego domu znajduje się przestronny wiatrołap z wyjściem na taras i ogród. Prowadzi on również na przedpokój. Po lewej stronie od wejścia znajduje się przejście na piętro oraz do piwnicy i łazienka. Na wprost kuchnia o powierzchni 10,3 m2, a po prawej stronie dwa pokoje (15,6 m2, 13,1 m2) w tym jeden z wyjściem na drugi taras. Na pierwszym piętrze znajdują się dwa oddzielne pokoje (8,5 m2, 7,5 m2), kuchnia (9,8 m2) połączona z salonem (14,3 m2), łazienka (3,2 m2) oraz przedpokój z wyjściem na balkon. Dom jest w całości podpiwniczony. W podpiwniczeniu znajduję się także garaż.

Dom wybudowany został w 1976 roku. W ostatnich latach przeprowadzono prace modernizacyjne: na dachu położono panele fotowoltaiczne, które realnie zmniejszają koszty zużycia prądu. Budynek jest ocieplony, podłączony do ciepłowni miejskiej. Daje to duży komfort użytkowania. W pokojach na podłogach położone są panele, natomiast w kuchni, łazience i przedpokoju– płytki.

Dom położony jest z dala od ruchliwej ulicy co gwarantuje ciszę i spokój. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest ogród, dwa tarasy oraz balkon, które tworzą idealną przestrzeń do wypoczynku, spotkań z rodziną i przyjaciółmi. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoła, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy oraz punkty usługowe, co zapewnia wygodę codziennego życia.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń i umów się na prezentację.

Agnieszka Gałka
tel.: 572... pokaż numer
freedom nieruchomości Iława Sobieskiego
Zapraszam do naszej placówki w Iławie ul. Jana III Sobieskiego 16 B (I piętro)
wyślij wiadomość
"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Numer ogłoszenia: 57630-S-17228_3685_ODS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Freedom Nieruchomości
Agnieszka Gałka
572... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość