Przestronne mieszkanie 54 m² w centrum miasta - 1. piętro, kamienica po modernizacji
Mieszkanie funkcjonalne o powierzchni 54 m², położone na 1. piętrze w zadbanej kamienicy z 1955 roku.
Składa się z:
przestronnego salonu o powierzchni ok. 18 m²,
ustawnej sypialni o powierzchni ok. 12 m²,
oddzielnej kuchni z oknem,
łazienki,
osobnej toalety,
pomieszczenia gospodarczego,
dużego korytarza.
Mieszkanie jest jasne i posiada praktyczny układ pomieszczeń. Okna są plastikowe. Na podłogach znajdują się panele, deski oraz wykładzina PCV.
Media:
ogrzewanie z sieci miejskiej,
ciepła woda z piecyka gazowego,
czynsz administracyjny: 560 zł miesięcznie.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 9 m². Mieszkańcy mają również dostęp do strychu.
Budynek został wybudowany z cegły, jest ocieplony i posiada nową elewację, co wpływa zarówno na estetykę, jak i komfort użytkowania.
Dużym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja w centrum miasta. W najbliższej okolicy znajdują się: park, targowisko, liczne sklepy, przystanki komunikacji autobusowej oraz stacja PKP, co zapewnia wygodę codziennego życia i dobrą komunikację.
To idealna propozycja zarówno dla rodziny, pary, jak i osób poszukujących mieszkania pod inwestycję.
Numer ogłoszenia: 56620-S-318195
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny