Kraków, ul. Władysława Łokietka 57A | 30 m² | balkon | piwnica | 8. piętro
Na sprzedaż funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2, położone na 8. piętrze w budynku z windą przy ul. Władysława Łokietka 57A w Krakowie.
Nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako mieszkanie na własne potrzeby, jak i jako zakup inwestycyjny pod wynajem. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum, uczelni oraz pozostałych części miasta.
Mieszkanie
Lokal składa się z:przestronnego pokoju,oddzielnej kuchni,łazienki, mieszkania przynależy również piwnica.
Okna mają ekspozycję wschodnią, dzięki czemu mieszkanie jest dobrze doświetlone w pierwszej części dnia, natomiast w godzinach popołudniowych pozostaje przyjemnie chłodne.
Dużym atutem nieruchomości jest widok z balkonu ponad koronami drzew oraz na zielone, wewnętrzne części osiedla, co zapewnia poczucie prywatności, ciszę i spokój mimo miejskiej lokalizacji.
Wyposażenie
Mieszkanie sprzedawane jest z wyposażeniem obejmującym :zabudowę kuchenną,lodówkę,kuchenkę i piekarnik,pralkę,szafę PAX IKEA,szafę wnękową,rozkładaną wersalkę,komodę,stolik oraz krzesła.
Lokal jest więc przygotowany do zamieszkania lub rozpoczęcia wynajmu bez konieczności ponoszenia większych nakładów na wyposażenie.
BUDYNEK I MEDIA
Budynek wyposażony jest w windę.
Ogrzewanie oraz ciepła woda dostarczane są z sieci miejskiej – w mieszkaniu nie ma piecyka gazowego, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania.
Dostępny jest również internet światłowodowy od kilku operatorów.
Na terenie osiedla znajduje się duży parking dla mieszkańców.
Czynsz administracyjny wynosi około 550 zł miesięcznie.
Lokalizacja
Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa.
W pobliżu znajdują się :przystanki tramwajowe Bratysławska oraz Krowodrza Górka,przystanki autobusowe Władysława Łokietka oraz Batalionu „Skała” AK,Biedronka, Netto i Kaufland,siłownia,Park Krowoderski,Park Stanisława Wyspiańskiego.
Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Krakowa oraz Miasteczka Studenckiego AGH, dzięki czemu mieszkanie może być bardzo dobrą propozycją również dla studentów oraz inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.
Aleksandra Dyduła
Numer ogłoszenia: 56603-S-11022_5638_OMS
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny