Dzień dobry,
Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,33 m², z dużym balkonem, położone w prestiżowej części Krakowa – Woli Justowskiej.
Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu River Lane przy ul. Piotra Borowego.
LOKALIZACJA
Ulica Piotra Borowego położona jest w jednej z najbardziej cenionych części Woli Justowskiej, w zachodniej części Krakowa.
Lokalizacja zapewnia bardzo dobre połączenie z centrum miasta, do którego dojazd zajmuje około 10–15 minut. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe umożliwiające sprawne przemieszczanie się po Krakowie.
Najbliższe otoczenie nieruchomości charakteryzuje się kameralną, niską zabudową apartamentową oraz dużą ilością zieleni. Bliskość Rudawy, Lasu Wolskiego, krakowskich Błoń oraz ogrodu zoologicznego zapewnia doskonałe warunki do spacerów, aktywności fizycznej i wypoczynku.
To wyjątkowe miejsce łączy wygodny dostęp do centrum miasta z ciszą, prywatnością oraz spokojem charakterystycznym dla Woli Justowskiej. W najbliższej okolicy dostępna jest również rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa.
MIESZKANIE
Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,33 m² znajduje się na 1. piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2020 roku.
Nieruchomość została wykończona zgodnie z indywidualnym projektem architekta, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfort codziennego użytkowania oraz wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną.
Do mieszkania przynależy przestronny balkon z widokiem na wewnętrzną, spokojną część osiedla. Jest to idealne miejsce do wypoczynku, pozwalające cieszyć się zielonym i spokojnym otoczeniem.
Do użytku właścicieli pozostaje siłownia znajdująca się na terenie osiedla. Nad bezpieczeństwem i komfortem mieszkańców czuwa recepcja.
W skład mieszkania wchodzą:salon dodatkowy pokój,kuchnia,przedpokój.
Powierzchnia dodatkowa:duży balkon
MIEJSCE POSTOJOWE
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe znajdujące się w garazu podziemnym. Kwota dodatkowa: 85 000 zł. .
INFORMACJE TECHNICZNE
Ogrzewanie oraz ciepła woda - miejskie.
STAN PRAWNY
Pełna własność.
BUDYNEK I OSIEDLEkameralny budynek z 2020 roku,bardzo dobry stan techniczny,zamknięte i monitorowane osiedle,niska zabudowa,spokojne i zielone otoczenie,rozwinięta infrastruktura w najbliższej okolicy.
KORZYŚCI Z ZAKUPUprestiżowa lokalizacja na Woli Justowskiej,kameralne, zamknięte i monitorowane osiedle,funkcjonalny układ mieszkania,duży balkon,wysoki standard wykończenia,miejsce postojowe,bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych,cisza, prywatność i komfort,sprawny dojazd do centrum Krakowa.
FINANSE
Czynsz administracyjny wynosi około 600 zł miesięcznie.
Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
Numer ogłoszenia: 56603-S-10815_5638_OMS
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny