699 000 PLN

Klimatyczny dom w bajkowej scenerii

Łososina Górna (powiat limanowski, gmina Limanowa)

Ostatnia aktualizacja:

8 godz temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 699 000 PLN 3 721 PLN / m2
  • Powierzchnia: 187,86 m2
  • Pow. działki: 12 000 m2
  • Pokoje: 5

Dodatkowe:

  • Rok: 1970
  • Typ zabudowy: wolnostojąca
  • Liczba pięter: 2
  • Rynek: wtórny

Opis:

Ladies and gentlemen, mamy przyjemność przedstawić Wam nietuzinkową, zapierającą dech w piersiach okazję zamieszkania w terenie, gdzie każde drzewo opowie Wam swoją historię.
Zacznijmy tą opowieść od domu - w końcu to w nim zamieszkanie - ma on powierzchnię całkowitą niespełna sto dziewięćdziesiąt metrów kwadratowych. Na dolnym poziomie, znajdziecie uroczą kuchnię prowadzącą do salonu z kominkiem. Pewnie już wyobrażacie sobie magiczne, zimowe wieczory, gdzie przy lampce wina delektować się będziecie wszech otaczającą Was sielanką. Drugi pokój parteru idealnie sprawdzi się jako gabinet czy sypialnia, to już zależy tylko od Waszych pragnień. Na tej kondygnacji znajdziecie jeszcze dużą łazienkę z wanną, kolejną łazienkę z kabiną prysznicową oraz miejsce, które być może idealnie sprawdzi się jako garderoba czy gabinet do pracy. Po wejściu na piętro czekają rzy przechodnie pokoje, obecnie wykorzystywane jako miejsce dla gości, ale zaaranżujecie jak tylko będziecie chcieli. Dodatkowo budynek gospodarczy oraz mała piwnica, w której mieści się kotłownia.
Ta bajkowa nieruchomość położona jest na obrzeżach wsi Łososina Górna, a dokładniej w jej leśnej części. W okolicy miejsca gdzie być może spędzisz dużą część życia, panuje bardzo rzadka zabudowa, poza nielicznymi domami, Twoim najbliższymi sąsiadami będą buki, graby, brzozy czy jodły. Do centrum wsi dojedziesz kilka chwil drogą może nie najłatwiejszą ale utwardzoną, a do najbliższych sklepów (znany duński dyskont, jednego z dwóch będących na rynku "media - sklepów" czy do stacji benzynowej największej polskiej sieci paliw) w kilka minut. Od centrum okolicznej miejscowości Limanowa, dzielić Ci będzie około dziesięciominutowa jazda samochodem (lub dojeżdżającymi tu autobusami komunikacji).
Podsumujmy:
areał - około 120 arów
pow. całkowita domu - 187,86m2
ilość pokojów - pięć
kształt działki - nieregularny
instalacja fotowoltaiczna - 8,6 kwh
klimatyzacja - tak (na parterze)
ogrzewanie - nowoczesny piec z buforem Atmos
możliwość dokupienia - około 15.000m2 (starodrzewie)
To wymarzone miejsce do życia, czeka na Ciebie. Twój ruch, zadzwoń i umów się na prezentację!
Paweł Dziuba
tel. 518... pokaż numer
Loft 4 Nieruchomości - Twoje biuro, Twoi agenci!::
Numer ogłoszenia: 56269-S-340_LTN_DS_842
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Loft 4 Nieruchomości
Paweł Dziuba
518... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość