619 000 PLN

MOŻLIWOŚĆ 3 POKOI DO WEJŚCIA

Gdańsk, Ujeścisko, Jerzego Świrskiego

Ostatnia aktualizacja:

23 cze 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 619 000 PLN 11 208 PLN / m2
  • Powierzchnia: 55,23 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 2019
  • Standard wnętrza: WYSOKI STANDARD
  • Rynek: wtórny
  • Winda w budynku
  • Oddzielna kuchnia
  • Garaż

Opis:

Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią!

To propozycja dla osób, które szukają gotowej nieruchomości – bez remontów, bez dodatkowych kosztów, bez kompromisów.

Mieszkanie o powierzchni 55,23 m² zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności.
Składa się z:
- jasnego salonu z wyjściem na balkon,
- ustawnej sypialni,
- osobnej kuchni,
- eleganckiej łazienki,
- przestronnego holu.

Balkon z ekspozycją zachodnio-południową zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz przez większą część dnia.
Do mieszkania dodatkowo przynależy miejsce postojowe w hali dodatkowo płatne 50 000 zł oraz komórka lokatorska 10 000 zł - zakup obligatoryjny!

Osiedle Świrskiego to nowoczesna i starannie zaprojektowana przestrzeń mieszkaniowa, ceniona za spokój, estetykę oraz funkcjonalność. Zabudowa jest kameralna, a układ budynków zapewnia mieszkańcom poczucie prywatności i komfortu codziennego życia. Części wspólne są zadbane, regularnie utrzymywane i objęte monitoringiem, co podnosi poziom bezpieczeństwa.

Połączenie dobrej komunikacji, rozwiniętej infrastruktury oraz spokojnego charakteru okolicy sprawia, że jest to lokalizacja ceniona zarówno przez osoby pracujące, jak i inwestorów poszukujących nieruchomości o stabilnym potencjale.

Jeśli jesteś ciekaw szczegółów dotyczących tej nieruchomości zapraszam do kontaktu oraz na prezentację!
KUP NIERUCHOMOŚĆ Z NAMI!
- Tylko u nas najbardziej atrakcyjne oferty!
- Potrzebujesz finansowania? U nas otrzymasz kredyt na najlepszych warunkach.
- Nasi Doradcy przeprowadzą Cię przez cały proces zakupu od A do Z.
- Zaproponujemy Ci również oferty, które nie widnieją na portalach ogłoszeniowych.
- Zapewnimy Ci kompleksowe wykończenie mieszkania jak i projekt od architekta wnętrz!

Kliencie kontaktując się z naszym biurem, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi zapytania zgodnie z RODO. Administratorem danych jest Obrotni Nieruchomości, a więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.



Numer ogłoszenia: 51463-S-16160_8976_OMS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Obrotni Nieruchomości
+48... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość