1 999 000 PLN

Lokal 164,7 m Kielce, ul. Głowackiego 1

Kielce, Bartosza Głowackiego

Ostatnia aktualizacja:

25 cze 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 1 999 000 PLN 12 137 PLN / m2
  • Powierzchnia: 164,70 m2

Dodatkowe:

  • Typ lokalu: lokal użytkowy
  • Rynek: pierwotny

Opis:

Na sprzedaż lokal usługowo-gastronomiczny, 164,7 m² – Kielce, ul. Głowackiego 1 Powierzchnia: 164,7 m²
Lokalizacja: Kielce, ul. Głowackiego 1
Rodzaj nieruchomości: lokal użytkowy
Stan: po generalnym remoncie (2022 r.)
Przeznaczenie: gastronomia / usługi / handel
Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o łącznej powierzchni 164,7 m², położony w centrum Kielc przy ul. Głowackiego 1.
Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych części, które obecnie są wynajmowane. Istnieje możliwość kontynuowania najmu z aktualnymi najemcami lub zmiany przeznaczenia lokali.
Część I – lokal gastronomiczny (ok. 143 m²) przestronna sala konsumpcyjna – dobrze doświetlona, z dużymi witrynami,

mniejsza sala konsumpcyjna,

łazienka dla klientów,

zaplecze kuchenne – w pełni wyposażone i funkcjonalne,

łazienka pracownicza.

Część gastronomiczna przeszła generalny remont w 2022 roku, dzięki czemu lokal jest w pełni przygotowany do prowadzenia działalności bez dodatkowych nakładów finansowych.
Część II – lokal z niezależnym wejściem od ulicy obecnie wynajmowany jako barber shop,

oddzielne wejście, niezależne od części gastronomicznej,

idealny do prowadzenia działalności usługowej lub handlowej.

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, w pobliżu głównych ciągów komunikacyjnych i innych punktów usługowych.
Bliskość centrum miasta zapewnia stały przepływ klientów oraz wysoką widoczność dla potencjalnych najemców.
Informacje dodatkowe obie części lokalu są aktualnie wynajmowane,

możliwość kontynuacji umów najmu z obecnymi najemcami,

lokal generuje stały miesięczny dochód,

rzut lokalu dostępny u pośrednika.

Dlaczego warto centrum Kielc,

lokal po generalnym remoncie,

dwa niezależne wejścia,

gotowy biznes z najemcami,

idealna inwestycja kapitałowa.

Cena i warunki Cena sprzedaży – do uzgodnienia.
W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących ceny oraz warunków transakcji prosimy o kontakt z pośrednikiem.
Kontakt Sylwester Pawlik
Opiekun oferty – Ckdom Biuro Nieruchomości
tel. 786... pokaż numer
Licencja PFRN nr 26546
Ckdom Biuro Nieruchomości
Aleja Solidarności 5, 25-323 Kielce

Zapraszamy do kontaktu i umówienia prezentacji.
To wyjątkowa oferta inwestycyjna – lokal z gotowym dochodem z najemców, w jednej z najlepszych lokalizacji dodana z
Nr oferty w biurze: 3/18696/OLS/1/8
Numer ogłoszenia: 49885-S-3_18696_OLS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Ckdom Biuro Nieruchomości
Sylwester Pawlik
786... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość