375 000 PLN

Idealny dom dla rodziny blisko centrum

Pszów, Osiedle Alojzego Biernackiego

Ostatnia aktualizacja:

27 mar 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 375 000 PLN 1 563 PLN / m2
  • Powierzchnia: 240 m2
  • Pow. działki: 736 m2
  • Pokoje: 6

Dodatkowe:

  • Rok: 1965
  • Typ zabudowy: wolnostojąca
  • Liczba pięter: 1
  • Rynek: wtórny

Opis:

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w cichej, zielonej okolicy Pszowa - zaledwie kilka minut od centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, które marzą o własnym domu z ogrodem, a jednocześnie chcą urządzić wnętrze dokładnie według własnych potrzeb i pomysłów.
Parametry nieruchomości 


powierzchnia całkowita 240 m²

powierzchnia działki 707 m²
rok budowy 1965
garaż
obszerna piwnica

Rozkładpomieszczeń:


6 pokoi 
2 łazienki 
kuchnia
pokój który można zaadoptować na kuchnię 

Dodatkowo:
Dom o solidnej konstrukcji, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Wnętrze wymaga remontu, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę w zaprojektowaniu przestrzeni według własnych potrzeb — od nowoczesnego domu rodzinnego po inwestycję na wynajem.

Na parterze znajduje się część dzienna z przestronnym salonem i kuchnią. Na piętrze znajdziemy kilka ustawnych pokoi, które idealnie sprawdzą się jako sypialnie, pokoje dziecięce lub gabinety. W piwnicy mieści się sporo miejsca na przechowywanie lub warsztat.
Działka i otoczenie:
Dom usytuowany jest na ogrodzonej działce, otoczonej zielenią, co zapewnia prywatność i spokój. Dojazd drogą asfaltową. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się inne domy jednorodzinne, a okolica jest bardzo cicha i przyjazna.
Lokalizacja:
Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji — blisko centrum Pszowa, z łatwym dostępem do sklepów, szkół, przystanków komunikacji miejskiej i terenów rekreacyjnych. To miejsce łączy w sobie wygodę miejskiego życia z urokami spokojnej okolicy.
Dlaczego warto:


6 pokoi + 2 łazienki - idealny dla rodziny lub pod inwestycję
duża piwnica
cicha, zielona okolica tuż przy centrum
możliwość aranżacji według własnego pomysłu
solidny budynek z potencjałem

Dawid Urbaczka - GREATHOUSE
wyślij wiadomość
 883... pokaż numer







Numer ogłoszenia: 47136-S-GH795923
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Greathouse
Dawid Urbaczka
883... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość