3 600 000 PLN

Luksusowy dom z piękną działką

Gdańsk, Jasień, Jabłoniowa

Ostatnia aktualizacja:

12 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 3 600 000 PLN 12 203 PLN / m2
  • Powierzchnia: 295 m2
  • Pow. działki: 1 939 m2
  • Pokoje: 8

Dodatkowe:

  • Rok: 2015
  • Typ zabudowy: wolnostojąca
  • Liczba pięter: 1
  • Rynek: wtórny

Opis:

OKOLICA: Dom znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska, w dzielnicy Jasień. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe, Centrum Handlowe, TigerGym, sklepy (Biedronka, Żabka, FreshMarket) oraz usługi tj. apteki, szkoły, przedszkola, przychodnia NFZ. Dogodny dojazd do Obwodnicy Trójmiasta spowoduje, że w bardzo szybkim tempie dojedziemy do pozostałych dzielnic miasta.

NIERUCHOMOŚĆ: Dom wybudowany został w 2015 r. wg. projektu KRYSPINÓW. Większość pomieszczeń w stosunku do projektu została przearanżowana, co w istotny sposób zwiększyło funkcjonalność domu. Budynek powstał z Ytong Energo, dodatkowo ocieplony styropianem 15 cm, dachówka ceramiczna.
Na wyposażeniu : odkurzacz centralny, stacja uzdatniania wody, rekuperacja, instalacja alarmowa, dodatkowo w każdym pokoju doprowadzone są instalacje (sterownik temperatury, TV, Internet), w salonie nagłośnienie BOSE. Stolarka okienna PCV, okna dachowe drewniane, drzwi wewnętrzne lakierowane, wejściowe drewniane - antywłamaniowe. Podłogi: na poddaszu wysokiej klasy panele, zaś na parterze gres. Ogrzewanie gazowe - podłogowe, oraz kominek z rozprowadzeniem ciepła. Ogród oświetlony z rozprowadzonym systemem nawodnienia, obsadzony roślinami ozdobnymi, bardzo dobrze zagospodarowany. 

PARTER:
- dwie kuchnie (jedna mniejsza ,,robocza" w pełni wyposażona, mogąca również pełnić funkcję spiżarki), druga kuchnia w zabudowie z wyspą, okapem, lodówką, osobno zamrażarka, płyta elektryczna i zlewozmywak (w wyspie), zmywarka, piekarnik z funkcją mikrofali oraz drugi piekarnik z funkcją parową, kawiarka.
- przestronny salon z jadalnią oraz wyjściem na duży taras (ekspozycja południowa), kominek z rozprowadzeniem powietrza,
- sypialnia z garderobą i pokojem kąpielowym wyposażonym w wannę, prysznic, WC, bidet,
- osobna toaleta,
- hol,
- garderoba,
- garaż dwustanowiskowy z dwiema niezależnymi bramami segmentowymi otwieranymi z pilota, podłoga podgrzewana, wyłożona terakotą.

PIĘTRO:
- przestronny hol, 6 sypialni (w tym jedna z własną łazienką wyposażoną w wannę), łazienka, osobna pralnia, garderoba.

Nieruchomość idealnie nadaje się pod DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ typu: klinika medycyny estetycznej, gabinety lekarskie, kancelarie prawne/podatkowe, etc.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE!

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Numer ogłoszenia: 46757-S-PAN783679
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Partnerzy Nieruchomości
Karol Korzeniecki
798... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość