959 000 PLN

Dwupoziomowe Po remoncie 2 balkony

Wejherowo, Franciszka Fenikowskiego

Ostatnia aktualizacja:

9 lip 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 959 000 PLN 9 402 PLN / m2
  • Powierzchnia: 102 m2
  • Liczba pokoi: 5
  • Piętro: 3 (3 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 2011
  • Rynek: wtórny
  • Balkon
  • Garaż

Opis:

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się w Wejherowie, na Osiedlu Fenikowskiego - miejscu, które zachwyca połączeniem miejskiego komfortu z bliskością natury. To osiedle w otulinie lasu, gdzie bezpośredni dostęp do leśnych ścieżek to codzienność, a nie luksus dostępny raz na jakiś czas — idealne rozwiązanie dla właścicieli psów i osób ceniących aktywny tryb życia. Mieszkańcy mają pod ręką pełne zaplecze usługowe: paczkomat, przychodnię, stomatologa, żłobek i przedszkole, a zakupy spożywcze można zrobić w pobliskiej Żabce lub zamówić przez całotygodniową dostawę Frisco. Do przystanku komunikacji jest zaledwie 100 metrów, droga do Trójmiasta  zajmuje ok 18 km, z dogodnym dojazdem do trasy S6.
BUDYNEK:

Został wybudowany w 2011 roku i jest utrzymany w bardzo dobrym stanie.
Do budynku doprowadzony jest internet światłowodowy.. Całość dopełnia monitoring i domofon zapewniający mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa przez całą dobę.

MIESZKANIE:

Apartament narożny, z sąsiadami tylko z jednej strony.
To przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie, prywatności i nowoczesnych technologiach. 102,9 m² rozłożone jest na dwóch poziomach, do których warto dodać jeszcze 18 m² dwóch balkonów — w tym jeden narożny, z widokiem na polanę i las.

Na pierwszym poziomie (39,66 m²) znajduje się przestronny, słoneczny salon o powierzchni 25,8 m² z wyjściem na balkon w układzie L- ekspozycja na obu kondygnacjach jest południowo-wschodnia.  W pełni wyposażona kuchnia w zabudowie oraz toaleta gościnna. Piętro (63,24 m²) to już bardziej intymna strefa: garderoba, dwa pokoje, które obecnie pełnią funkcję gabinetów - jeden z nich z własnym balkonem - sypialnia oraz łazienka z prysznicem i wanną z hydromasażem. We wszystkich pokojach zamontowano zasłony.

Mieszkanie zachwyca też technologią: ogrzewanie podłogowe (miejskie) sterowane jest zdalnie przez aplikację mobilną osobno w każdym pomieszczeniu, co realnie obniża koszty eksploatacji. W kuchni  znajduje się nowa pralka Haier obsługiwana z telefonu, nowa płyta indukcyjna Elektrolux, wbudowany w zlew system filtracji wody, a także zmywarka i lodówka z zamrażarką.  Mieszkanie przeszło remont kilka miesięcy temu - jest w pełni umeblowane, wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz. Pełna własność, a księga wieczysta wolna od obciążeń.

W cenie jest zawarte miejsce postojowe w hali garażowej, która stanowi osobny budynek. Obecnie właściciele wynajmują również sąsiednie miejsce w hali (z możliwością cesji umowy na nowego właściciela mieszkania). Komórka lokatorska na tym samym piętrze co mieszkanie.

Opłaty czynszowe wynoszą około 1100zł w sezonie letnim i ok 1800 w sezonie zimowym

Zapraszamy na prezentację!

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Numer ogłoszenia: 46757-S-PAN318601
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Partnerzy Nieruchomości
Barbara Orzeł
798... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość