1 785 000 PLN

Ogromny potencjał dla dużej rodziny lub wynajem

Gdańsk, Wzgórze Mickiewicza, Rejenta

Ostatnia aktualizacja:

12 mar 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 1 785 000 PLN 8 925 PLN / m2
  • Powierzchnia: 200 m2
  • Pow. działki: 330 m2
  • Pokoje: 6

Dodatkowe:

  • Rok: 1990
  • Typ zabudowy: bliźniacza
  • Liczba pięter: 3
  • Rynek: wtórny

Opis:

SOLIDNIE ZBUDOWANY, PRZESTRONNY, WYGODNY 6-CIO POKOJOWY DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM W CICHEJ, SKOMUNIKOWANEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY!

NIERUCHOMOŚĆ:
Dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany metodą tradycyjną o powierzchni całkowitej około 200 m2, użytkowej około 170m2 składa się z 4 kondygnacji:

PARTER:
- Pięknie nasłoneczniony salon z wyjściem na balkon,
- Kuchnia z jadalnią we wnęce, otwarta na salon,
- Przedpokój,
- Łazienka

PIĘTRO:
- 3 osobne, ustawne pokoje,
- Łazienka,
- Przedpokój
- Małe pomieszczenie dodatkowe,

PODDASZE:
- Dwie sypialnie ze skosami,
- Ogromne pomieszczenie do przechowywania pod dachem,

PRZYZIEMIE:
- Bardzo duży garaż,
- Piwnica,
- Kotłownia,
- Łazienka

Dom z ogromnym potencjałem, solidnie zbudowany, gotowy do aranżacji pod własne potrzeby!


DZIAŁKA:
Budynek posadowiony jest na działce w kształcie prostokąta. Posesja jest ogrodzona, zadbana. Wjazd na podwórze odbywa się poprzez bramę.
Całość tworzy idealną strefę wypoczynkowo-rozrywkową dla całej rodziny. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową.

OKOLICA:
Nieruchomość znajduje się w gdańskiej, prestiżowej dzielnicy Wzgórze Mickiewicza. W najbliższym otoczeniu mamy pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz szkołę i przedszkole z zapleczem sportowym, jak również kościół. W bliskiej odległości znajduje się przystanek autobusowy oraz tramwajowy z których możemy dostać się zarówno do centrum Gdańska, jak i innych dzielnic miasta. W okolicy znajdują się ponadto: place zabaw, kort tenisowy, boisko do piłki nożnej oraz siatkówki, szlaki rowerowe.


SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Numer ogłoszenia: 46757-S-PAN200963
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Partnerzy Nieruchomości
Karol Kossak
798... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość