Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1033m2, w miejscowości Zgliniec (powiat Kościański , gmina Krzywiń).
Działka położona jest w malowniczej okolicy blisko lasu, idealnie nadającej się do budowy domu jednorodzinnego lub letniskowego.
W okolicy znajdują się liczne atrakcje turystyczne, takie jak jezioro Wonieskie , a także jezioro Jezierzyce którymi można cieszyć się rekreacyjnie oraz liczne szlaki turystyczne i rowerowe. Dzięki bliskości lasu można cieszyć się świeżym powietrzem i pięknymi widokami przez cały rok.
Działka ma powierzchnię 1033m2, co daje dużo miejsca na zagospodarowanie terenu według własnych potrzeb i upodobań. Dzięki wytyczonej drodze wewnętrznej dojazd do działki jest łatwy i wygodny. Media takie jak : woda oraz prąd znajdują się w drodze przy działce .
To doskonała oferta dla osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania, z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie blisko do wszystkich niezbędnych udogodnień. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z tą atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej w Zglińcu.
W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.
---
Potrzebujesz finansowania zakupu?
Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.
---
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji
Numer ogłoszenia: 44837-S-441896
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny