359 000 PLN

Zadbane 3 pokoje/od zaraz / świetna lokalizacja

Śrem

Ostatnia aktualizacja:

20 sie 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 359 000 PLN 6 362 PLN / m2
  • Powierzchnia: 56,43 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 4 (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1980
  • Rynek: wtórny
  • Balkon
  • Piwnica

Opis:

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo przytulnego i zadbanego 3- pokojowego mieszkania mieszczącego się przy Polskiego 9 w Śremie.

Mieszkanie z prawie całym wyposażeniem W CENIE!

Na powierzchnię użytkową 51,90 m2 składa się :
- sypialnia I
- sypialnia II
- słoneczny salon z wyjściem na duży balkon 
- łazienka z prysznicem
- duża kuchnia z oknem
- korytarz z szafą wnękową

Do mieszkania przynależy tez piwnica wielkości 4,53 m2.

Mieszkanie jest bardzo słoneczne i jasne. Układ dwustronny, czyli kuchnia i sypialna skierowane są na wschód, a drugi pokój oraz salon z dużymi oknami - na zachód, tak więc piękne widoki zachodów słońca gwarantowane !

Brak sąsiadów z kolejnego piętra sprawia, że mieszkanie jest naprawdę ciche. A dzięki położeniu na 4 piętrze zyskujemy piękny widok z okien.
Nieruchomość bardzo zadbana. Jasne kolory, ciekawe dodatki i rośliny sprawiają, że wnętrze jest przytulne.
Pokoje ustawne, dające spore możliwości aranżacyjne.
Mieszkanie po odświeżeniu, nie wymaga wkładu finansowego. Wchodzisz i mieszkasz !
Jedna z sypialni może pełnić funkcję gabinetu/garderoby czy pokoju dziecięcego. Druga większa, ma wygodny układ i przestrzeń. Pokój dzienny ładnie doświetlony przez duże okna.
Na balkonie piękny kącik do wypoczynku.
Łazienka mieści wszystko co potrzebne, a duże lustra optycznie powiększają przestrzeń.
Neutralne kolory są ponadczasowe, a całość bardzo zadbana.

Co ważne, przyszły właściciel nie musi na start ponosić kosztu zakupu mebli i sprzętów, ponieważ prawie całe wyposażenie zawarte jest w cenie!

Rewelacyjna okolica ! W pobliżu sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole, punkty handlowo- usługowe. Dla wielbicieli spacerów czy sportów wodnych - w odległości paruset metrów Park Odlewników oraz spacerkiem do Jeziora Grzymisławskiego.

W odległości 300m:
- Empik, Aldi, Action, Lidl, Rossmann i wiele innych punktów handlowych

Atuty nieruchomości:
- jasne, przytulne i zadbane mieszkanie
- tylko jeden sąsiad na piętrze
- 3 pokoje
- świetna lokalizacja
- piękny widok z okien
- mieszkanie ciche i ciepłe

Gorąco zapraszam na prezentację tego pięknego mieszkania!

W celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz bezpieczeństwa Klientów, przed prezentacją nieruchomości prosimy o okazanie dokumentu tożsamości oraz podpisanie dokumentów związanych z prezentacją nieruchomości.

--- 
Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.
--- Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji
Numer ogłoszenia: 44837-S-425905
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Park Home
Anna Rogozinska
789... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość