Przemyśl, ul. 3go Maja - Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m², zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku. Idealne dla pary, małej rodziny lub jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem.
Układ pomieszczeń:
Dwa ustawne, niezależne , jasna kuchnia.Łazienka z ój.Balkon (miejsce na poranną kawę).Do mieszkania przynależy duża piwnica (ok. 6 m²).Standard i wyposażenie:
Mieszkanie przeszło gruntowny remont 4 lata temu (wymiana podłóg, gładzie na ścianach). Obecnie wymaga jedynie odświeżenia (malowanie), co pozwala na szybkie wprowadzenie się przy niskim nakładzie kosztów.
Mieszkanie sprzedawane z umeblowaniem do uzgodnienia oraz sprzętem AGD (pralka, lodówka, kuchenka gazowa) – wchodzisz i mieszkasz!
Media i opłaty:
Ogrzewanie: Miejskie (MPEC) – bezobsługowe i bezpieczne.Ciepła woda: Piecyk gazowy.Czynsz: ok. 600 zł (dla 2 osób), w tym: fundusz remontowy, eksploatacja, zaliczka na CO, woda, ścieki oraz wywóz nieczystości.Dodatkowo: Prąd i gaz według zużycia.Lokalizacja – wszystko w zasięgu ręki:
Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu, z placem zabaw dla dzieci co zapewnia bezpieczeństwo i spokój.
Infrastruktura: W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe, szkoła oraz boisko sportowe.Komunikacja: Świetne połączenie z każdą częścią miasta, blisko przystanek komunikacji miejskiej
Skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na obejrzenie mieszkania na żywo! ? 506... pokaż numer
Agent prowadzący Renata Bednarczyk tel. 506... pokaż numer
Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji przekazanych przez właściciela i może ulec aktualizacji.
Numer ogłoszenia: 44079-S-3454_2609_OMS
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny