429 000 PLN

Las,dębow,TANIO 3 ha,inwestycyjjna,pod żwirownie

Borzęcin

Ostatnia aktualizacja:

6 kwi 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 429 000 PLN 15 PLN / m2
  • Powierzchnia: 28 900 m2
  • Szerokość działki: 180 m

Dodatkowe:

  • Rodzaj działki: leśna
  • Prąd

Opis:

Przepięknie położona nieruchomość w miejscowości Borzęcin przy DK964.
Las -Położony w bardzo dobrej lokalizacji z dobrym dojazdem drogą asfaltową.

Wielki potencjał miejsca. Duża działka z lasem, w którym zdecydowaną większość stanowią drzewa z rodzaju dębów . Działka może byc inwestycyjna -POD ŻWIROWNIE,( jest kilka obok ), znajduje się na terenie gminy Borzęcin, - 14km od Szczurowej, 37km do Tarnowa.

Do zaoferowania działka leśna, inwestycyjna, z możliwością utworzenia żwirowni, o powierzchni 2,89ha położoną w miejscowości Borzęcin przy drodze asfaltowej /droga 964 kierunek Dąbrowa Tarnowska/. Działka posiada dostęp do drogi asfaltowej na całej szerokości 180m, są zjazdy dwa do lasu ale można wykonac zjazd z działki w innym miejscu, teren z dala od zabudowań, szeroki i ustawny, część bez drzew pod biura, maszyny, reklamę, teren , dojazd i wjazd z drogi asfaltowej. Na działce wykonano odwiert geologiczny.

Do sprzedania w całości (cena do negocjacji). Obok są działki leśne i kopalnie gdzie produkowane są piaski i żwiry płukane, mieszanki kruszywa łamanego oraz pospółka. ( nr dz 2767) .

W razie pytań proszę o kontakt.

Małopolskie Nieruchomości - Jadwiga Malara
SOBOTA ? NIEDZIELA ? również możliwa prezentacja .

NOTA PRAWNA.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych


Numer ogłoszenia: 43054-S-MAL_GS_4896_1
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Małopolskie Nieruchomości
Jadwiga Malara
668... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość