549 000 PLN

Mieszkanie na sprzedaż, 48 m2, Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna, Grapa

Ostatnia aktualizacja:

9 lip 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 549 000 PLN 11 438 PLN / m2
  • Powierzchnia: 48 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1969
  • Rynek: wtórny
  • Piwnica

Opis:

Do sprzedaży mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 48 m2 / 50,28 m2 wraz z piwnicą/, położone na II piętrze w IV piętrowym bloku, wybudowanym w 1969 roku w Konstancinie Jeziornie przy ul. Wilanowskiej . Blok jest po termomoderniacji z nową elewacją.

Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wanną oraz balkonu francuskiego. Do mieszkania przynależy piwnica.

Bardzo dobre położenie :
- 300 m do Centrum Handlowego Stara Papiernia.
- 600 m do malowniczego Parku Zdrojowego.
- przystanek autobusowy 100 m.
Blisko sklepy, kawiarnie, restauracje, targ, apteka, szkoła, punkty usługowe, komunikacja miejska.

Na lokal jest założona Księga Wieczysta - brak obciążeń.

Bardzo polecam.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Jankowska (licencja nr: 15854)


Numer ogłoszenia: 42841-S-AKM_MS_55603
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
Wiesław Jankowski
500... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość