Informacje ogólne: Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,31 m2, usytuowane na II piętrze przy ul. Mickiewicza 52 w Barczewie
Cena sprzedaży: 245.000 zł (do negocjacji).
Układ mieszkania: Lokal składa się z dużej sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym (kuchnia wyposażona w zabudowę szafek wraz ze sprzętem AGD), łazienki z kabiną prysznicową oraz przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz część komórki/schowka.
Standard i wyposażenie: Mieszkanie po małym remoncie (kuchnia i Łazienka) - gotowe do zamieszkania - wykończone w średnim standardzie.
Ciepła woda i ogrzewanie mieszkania - 3-letni piec gazowy dwufunkcyjny.
Instalacja elektryczna - częściowo wymieniona.
Budynek i otoczenie: Nieruchomość znajduje się w zadbanej kamienicy (docieplona i odnowiona elewacja, na dachu - położona dachówka, w planach remont klatki schodowej).
W okolicy budynku dostępne są miejsca parkingowe, a otoczenie charakteryzuje się spokojem i przyjazną atmosferą.
W sąsiedztwie: bank, ratusz, sklepy kościół, park itp.
Informacje dodatkowe: Miesięczny czynsz administracyjny wraz z funduszem remontowym wynosi 280 zł. Dodatkowo - opłata za gaz i prąd.
Podsumowanie: To świetna propozycja dla osób szukających małego mieszkania, w korzystnej cenie lub jako inwestycja pod wynajem.
Jeżeli zainteresowała Cię oferta - zadzwoń i umów się na prezentację.
więcej naszych ofert znajdziesz na stronie:
Biuro Nieruchomości "PRYZMAT"
tel. 503... pokaż numer
kom. 503... pokaż numer
email: wyślij wiadomość
Numer ogłoszenia: 42773-S-205_4274_OMS
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny