2 500 PLN

Mieszkanie Dwupokojowe - Wynajem

Rybnik, Orzepowice, Świętego Józefa

Ostatnia aktualizacja:

20 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena za miesiąc: 2 500 PLN
  • Powierzchnia: 42,50 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 (1 piętro w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 2000
  • Miejsce parkingowe

Opis:

Prezentujemy Mieszkanie typu M3 o powierzchni 42,50m2
na 1 piętrze w wolnostojącym budynku wielolokalowym Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w wolnostojącym budynku wraz z dostępem do parkingu - 1 miejsce postojowe w cenie najmu.
Wejście do budynku kodowane, miejsce na klatce schodowej na na pierwszym piętrze po generalnym remoncie składa się z :
Przedpokój z miejscem na obuwie i kurtki
Sypialnia - ustawna do własnej aranżacji
Łazienka z rogowym prysznicem
Salon + Aneks kuchenny umeblowany wraz z sprzętem (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta, okap,zlewozmywak)
Warunki i koszty Najmu :
Najem okazjonalny
Odstępne : 2 500zł
Kaucja zabezpieczająca 5 000zł
OC najemcy
W cenie odstępnego : Internet, wywóz śmieci, 1 miejsce postojowe na prywatnym parkingu)
Dodatkowe opłaty : media woda, prąd refaktura według zużycia, gaz (ogrzewanie) przepisujemy licznik na najemcę Mieszkanie wolne od Czerwca 2026r.
Zapraszamy Oferta dodana z
Nr oferty w biurze: 142-MW-FYsfc4UjoL/1/12
Numer ogłoszenia: 39615-W-142_MW_FYSFC4UJOL
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
ASPECT Nieruchomości
Aleksandra Biada
533... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość