219 000 PLN

Mieszkanie - Darłowo

Darłowo, Powstańców Warszawskich

Ostatnia aktualizacja:

6 godz temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 219 000 PLN 4 735 PLN / m2
  • Powierzchnia: 46,25 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: parter (1 piętro w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1401
  • Standard wnętrza: Do remontu
  • Rynek: wtórny
  • Miejsce parkingowe

Opis:

Mieszkanie na parterze przy rynku - do remontu

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,25 m², położone na parterze oficyny kamienicy usytuowanej w pierzei średniowiecznego rynku w Darłowie. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających nieruchomości z klimatem, w atrakcyjnej lokalizacji nad morzem, a jednocześnie z większą prywatnością i spokojem niż lokale bezpośrednio przy głównym deptaku.

Mieszkanie ma układ dwuczęściowy. Po lewej stronie od wejścia znajduje się przestronna część o powierzchni około 30 m², obejmująca kuchnię z pokojem. Po prawej stronie usytuowany jest oddzielny pokój o powierzchni około 16 m². Dodatkowo do lokalu przynależą WC i łazienka dostępne z korytarza oraz praktyczna komórka pod schodami. W budynku znajduje się tylko jeden sąsiad na piętrze, co zapewnia kameralną atmosferę.

Lokal jest dobrze doświetlony dzięki pięciu oknom od strony południowej. Wejście do mieszkania prowadzi zarówno od rynku — przez korytarz sąsiedniej kamienicy — jak i od podwórka od ulicy Młyńskiej. Takie rozwiązanie zapewnia dodatkową prywatność oraz izolację od hałasu w sezonie turystycznym.

Mieszkanie wymaga gruntownego remontu, w tym wykonania nowych instalacji. Zachował się stary piec kaflowy, który może stanowić ciekawy element aranżacyjny po renowacji.

Miesięczne opłaty według zużycia mediów i wskazań liczników, dodatkowo opłaty stałe do zarządcy wynoszą około 270 zł. Na podwórku dostępne są miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji — w samym centrum miasta, przy historycznym rynku. Darłowo to urokliwa nadmorska miejscowość z bogatą historią i licznymi atrakcjami, takimi jak Zamek Książąt Pomorskich, oraz nadmorską dzielnicą - Darłówko z szerokimi plażami i kurortowym charakterem.

To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję lub apartament wakacyjny po remoncie.
Numer ogłoszenia: 39542-S-WD01978
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Budynek Nieruchomości
Krzysztof Budynek
668... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość