799 000 PLN

Działka inwestycyjna- Szczyrk Mountain Resort

Szczyrk

Ostatnia aktualizacja:

17 lip 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 799 000 PLN 704 PLN / m2
  • Powierzchnia: 1 135 m2
  • Szerokość działki: 27 m

Dodatkowe:

  • Rodzaj działki: budowlana
  • Szambo
  • Prąd
  • Gaz

Opis:

Grunt pod dom wypoczynkowy, apartamenty lub pensjonat w Szczyrku — Salmopol, 600 m od Gondoli "Szczyrk Mountain Resort - Ski Resort & Bike Park by TREK"

Działka 1135 m² w strefie turystycznej Szczyrku z pełnym uzbrojeniem pod zabudowę mieszkaniową, pensjonatową (MPZP: UP dopuszczone w terenie MN). Bez problemów z mediami — Prąd, gaz, studnia głębinowa, duże szambo. Wyburzenie dwóch istniejących budynków i budowa od zera według własnej koncepcji.

**Parametry inwestycji:**

- Działka: 1135m²

- Zabudowa do 40% działki

- Wysokość do 3 kondygnacji / 12m

- Potencjał: Dom wypoczynkowy, 4-5 apartamenty, pensjonat 10-12 pokoi

- Granica z potokiem Żylica

- Las w sąsiedztwie

Aktualny stan działki to dwa budynki do wyburzenia (łącznie 260m² PU) — brak problemów z lokatorami czy służebnościami

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.



Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Józef Kufel (licencja nr: 752)


Numer ogłoszenia: 38491-S-JKN_GS_1552_20
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
JÓZEF KUFEL NIERUCHOMOŚCI
Rafał Czajkowski
500... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość