Bierna - Jezioro Żywieckie - Komfortowy dom 161 m 2 na dużej, widokowej działce o powierzchni 1698 m 2
Dom, który zapewni Ci połączenie wygodnej lokalizacji z łatwym dojazdem do Żywca i Bielska Białej. Dodatkowo w pakiecie liczne walory turystyczne dostępne na wyciągnięcie ręki.
Można śmiało powiedzieć, że w ostatnich latach, Bierna stała się miejscowością turystyczną. Mamy w sąsiedztwie Jezioro Żywieckie, góry, las i liczne ścieżki spacerowe. Mamy piękne widoki na Beskid Żywiecki, Beskid Śląski i Beskid Mały. Zimą łatwo dojechać na narty do Szczyrku i Korbielowa. Przez cały rok możemy korzystać z atrakcji, jakie zapewnia Góra Żar - szkoła szybowcowa i paralotniarska, trasa rowerowa oraz naśnieżany stok narciarski.
Budowę domu ukończono w roku 2010. Jest to dom murowany, w całości podpiwniczony. Ściany warstwowe z pustaków ceramicznych Max z izolacją pomiędzy ściankami styropianem 10 cm. Stropy żelbetowe. Pokrycie dachówką ceramiczną Creaton. Poddasze ocieplone wełną mineralną. Okna drewniane energooszczędne z roletami zewnętrznymi. Wyposażony jest w instalację wodociągową - wodociąg gminny, kanalizacyjną - sieć gminna, elektryczną, fotowoltaiczną, odgromową, alarmową i centralnego ogrzewania z kotłem gazowym dwufunkcyjnym. Dom budowany dla siebie z dbałością o szczegóły.
Układ funkcjonalny:
Przyziemie:
pokój rekreacyjny 25,33 m2
barek 7 m2
kotłownia 13,26 m2
Parter:
pokój dzienny 25,30 m2
jadalnia 7,45 m2
kotłownia 13,26 m2
aneks kuchenny 6,77 m2
przedpokój 8,72 m2
łazienka 6,10 m2
klatka schodowa 7,09 m2
garaż 17,49 m2
Poddasze:
pokój nad garażem 13,08/17,35 m2
przedpokój 4,14 m2
sypialnia 11,46/14,24 m2
pokój 8,26/11,03 m2
łazienka 8,24 m2
pokój 16,36/20,75 m2
Dodatkowo mamy duży taras o powierzchni 43,6 m2
Dom nadaje się do zamieszkania bez remontu, chociaż zostało jeszcze trochę do zrobienia.
Wiem z wieloletniego doświadczenia, że podobne oferty pojawiają się na rynku bardzo rzadko. Wiem również jakie walory daje zamieszkanie w Biernej. Mieszkam od urodzenia w sąsiedztwie i czuję się tutaj szczęśliwy. Wierzę, że po zakupie oferowanego domu będziesz mieć podobne odczucia. Wielu moich Klientów zamieszkało w Biernej i bardzo cenią sobie spokój, wygody i atrakcje jakie tutaj znaleźli. Szczerze polecam i zapraszam na prezentację.
ZADZWOŃ
Józef Kufel
☎ 601... pokaż numer Zobacz Wirtualny Spacer:
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Józef Kufel (licencja nr: 752)
Numer ogłoszenia: 38491-S-JKN_DS_1567
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny