790 000 PLN

3 pokojowe z balkonem i widną kuchnią, Metro

Warszawa, Jelonki, Kazimierza Wyki

Ostatnia aktualizacja:

25 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 790 000 PLN 13 015 PLN / m2
  • Powierzchnia: 60,70 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 (11 pięter w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1981
  • Standard wnętrza: DO REMONTU KAPIT.
  • Rynek: wtórny
  • Winda w budynku
  • Balkon
  • Piwnica
  • Komórka lokatorska

Opis:

Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 60,7 m², położone na 2. piętrze w budynku z 11 piętrami i windą, na warszawskim Bemowie. Okolica jest cicha i spokojna, z dogodnym dostępem do sklepów, szkół, przedszkoli oraz terenów zielonych i rekreacyjnych (Park Górczewska).

Nieruchomość jest dobrze skomunikowana – w odległości ok. 500 m powstaje stacja metra z planowanym terminem oddania w tym roku. W pobliżu znajdują się również przystanki autobusowe.

Mieszkanie przeznaczone jest do remontu. Dwustronna ekspozycja okien (północ–południe) zapewnia dobrą wentylację i naturalną cyrkulację powietrza w okresie letnim. Lokal może być opróżniony z mebli wolnostojących.

W skład mieszkania wchodzą:

pokój o powierzchni ok. 20 m² z wyjściem na balkon typu loggia (ok. 3 m²) z zabudową szklaną,
pokój o powierzchni 12 m²,
pokój o powierzchni 11 m²,
kuchnia o powierzchni 6,5 m²,
łazienka o powierzchni 3 m²,
oddzielne WC o powierzchni 1,7 m²,
przedpokój.

Do mieszkania przynależy piwnica (ok. 2 m²) oraz pomieszczenie gospodarcze na piętrze, użytkowane przez właścicieli.

Czynsz wynosi ok. 800 zł miesięcznie. Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Grunty pod budynkiem są w trakcie regulacji, dlatego obecnie zakup możliwy jest wyłącznie za gotówkę.

Budynek z 1981 roku przeszedł termomodernizację, wymianę windy oraz remont klatki schodowej. Na każdym piętrze znajdują się tylko trzy mieszkania.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.
--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
Numer ogłoszenia: 37775-S-287597_3376_OMS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
REALS Nieruchomości
Janusz Wiśniewski
534... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość