599 000 PLN

Centrum Dębicy lokal usługowo-mieszkalny 150m2

Dębica, Rynek

Ostatnia aktualizacja:

18 mar 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 599 000 PLN 3 970 PLN / m2
  • Powierzchnia: 150,88 m2
  • Piętro: 2 (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1927
  • Rynek: wtórny

Opis:

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta z widokiem na rynek - 150,88 m2

Oferuję na sprzedaż unikatowe mieszkanie o powierzchni 150 m², położone w samym sercu miasta, z doskonałym widokiem na rynek. Lokal znajduje się w zabytkowej części miasta, usytuowane w kamienicy na II piętrze przy samym rynki, mieszkanie wyjątkowo przestrzenne, doskonałe do zamieszkania jak zarówno do prowadzenia działalności z uwagi na usytuowanie i układ funkcjonalny lokalu.

Układ mieszkania:


salon - część dzienna z aneksem kuchennym
pokój,
pokój,
pokój
łazienka,
toaleta z wc,
przedpokój

To idealne miejsce dla osób ceniących sobie aktywne życie zarówno społeczne jak i kulturalne. Bliskość centrum miasta i rynku sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu biorąc udział w wielu wydarzeniach z życia miasta, ale tez znacznie ułatwia dostęp do wszelkich udogodnień jak sklepy, restauracje, bank, poczta, itp. Lokalizacja jest także korzystna dla osób pracujących zdalnie, bądź potrzebujących lokalu na siedzibę firmy, prowadzenia własnej działalności, biura, kancelarii, które szukają inspirującego otoczenia do pracy i życia.

Cena nieruchomości: 599 000, 00 zł

Kontakt: Paula Trzeciak, t. 534... pokaż numer

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację! To wyjątkowa okazja na zakup komfortowego lokalu w wyjątkowej lokalizacji.

Pomożemy również w zbadaniu zdolności kredytowej całkowicie bezpłatnie. • Dbając o bezpieczeństwo transakcji, stale współpracujemy z kancelarią radcy prawnego, dzięki czemu macie Państwo możliwość konsultacji przy transakcjach związanych z obrotem nieruchomościami.


Numer ogłoszenia: 37525-S-DHB_LS_5726_1
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Biuro Nieruchomości Dream House Brokers
Paula Trzeciak
534... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość