1-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Puławskiej
BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:
- pokoju,
- kuchni,
- łazienki
Powierzchnia dodatkowa:
- balkon
Pełna własność
Mieszkanie zostało odświeżone po renowacji i pomalowane na biało. W lokalu wymieniono również okna oraz instalację centralnego ogrzewania (CO).
PARKING
- ogólnodostępny
OKOLICA
Nieruchomość położona jest w dobrze skomunikowanej części Mokotowa, zapewniającej wygodny dostęp do najważniejszych punktów miasta. W pobliżu znajduje się piękny park, liczne sklepy, przedszkola i szkoły.
Dodatkowym atutem jest bliskość przychodni lekarskiej oraz pogotowia ratunkowego, co zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa na co dzień. To lokalizacja łącząca wygodę miejskiego życia z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
530... pokaż numer, 530... pokaż numer
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.
Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.
Numer ogłoszenia: 37487-S-90040_6624_OMS
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny