2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Szaserów
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku
Rok budowy: 2015
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:
-dwóch pokoi,
-kuchni,
-łazienki,
-przedpokoju.
Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.
Czynsz administracyjny wynosi około 700zł.
Mieszkanie własnościowe.
Dodatkowo płatne:
-możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 50 000 zł.
Ekspozycja okien- dwustronna ekspozycja.
OKOLICA
Osiedle wyróżnia się bardzo dobrą komunikacją oraz pełną infrastrukturą miejską. Przystanek autobusowy znajduje się bezpośrednio przy osiedlu, natomiast przystanek tramwajowy zlokalizowany jest w odległości kilkuset metrów przy ul. Grochowskiej. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje ok. 25 minut, a dodatkowym atutem jest szybkie połączenie z innymi częściami miasta, w tym z metrem Stadion Narodowy.
W najbliższym otoczeniu dostępna jest bogata infrastruktura usługowa i rekreacyjna – szpital, park, sklepy, przedszkola, szkoły oraz liczne punkty handlowo-usługowe. W samym budynku znajduje się Żabka oraz salon fryzjerski, a w okolicy Biedronka, apteka całodobowa, restauracje i pizzerie. Dodatkowo mieszkańcy mają dostęp do pływalni, szkoły muzycznej, szkoły podstawowej, kortów tenisowych oraz Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów. W niedalekiej odległości znajduje się również centrum handlowe Promenada.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730... pokaż numer, 730... pokaż numer
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.
Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.
Numer ogłoszenia: 37487-S-86537_6624_OMS
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny