780 000 PLN

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce

Warszawa, Białołęka, Głębocka

Ostatnia aktualizacja:

5 cze 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 780 000 PLN 16 957 PLN / m2
  • Powierzchnia: 46 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 2022
  • Standard wnętrza: DOBRY
  • Rynek: wtórny
  • Winda w budynku
  • Oddzielna kuchnia
  • Balkon
  • Komórka lokatorska
  • Garaż

Opis:

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku

Rok budowy: 2022

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 46,06m2 składa się z:
- salonu ok 18 m2
- osobnej kuchni z oknem ok 5,5 m2,
- sypialni ok 13 m2,
- łazienki ok 4,5 m2,
- przedpokoju ok 5 m2.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon 14m2.

Czynsz administracyjny wynosi 850zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależy:
-miejsce postojowe w garażu podziemnym (płatne dodatkowo 40 tys. zł - zakup obligatoryjny).
-boks obok miejsca postojowego (płatny dodatkowo 10 tys. zł)

Ekspozycja okien- wschód.

OKOLICA
Okolica oferuje doskonałą komunikację – w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, zapewniający szybkie połączenie ze stacją metra Kondratowicza oraz innymi częściami Warszawy. Dodatkowym atutem jest wygodny dojazd samochodem do Trasy S8, co umożliwia sprawne przemieszczanie się po mieście i poza jego granice.

W najbliższym otoczeniu dostępna jest bogata infrastruktura handlowo-usługowa: liczne sklepy, piekarnie, cukiernie, kawiarnie i restauracje, a także duże centra handlowe, takie jak Galeria Targówek i Carrefour.

Ogromnym plusem lokalizacji jest również pełne zaplecze edukacyjne – w sąsiedztwie znajdują się szkoły podstawowe, przedszkola oraz żłobki, co czyni tę lokalizację szczególnie wygodną dla rodzin z dziećmi.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730... pokaż numer, 730... pokaż numer

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.
Numer ogłoszenia: 37487-S-86416_6624_OMS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
PIÓREK HOUSE
BIURO PIÓREK HOUSE
730... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość