5 900 000 PLN

Oferta nieruchomości we Włocławku

Włocławek

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 5 900 000 PLN 786 PLN / m2
  • Powierzchnia: 7 508 m2

Dodatkowe:

  • Typ lokalu: biuro
  • Rynek: wtórny

Opis:

Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 5128 m 2 .

W skład nieruchomości wchodzą budynki:


budynek biurowy o pow. użytkowej 4760,60 m 2
budynek biurowy o pow. użytkowej 1172,80 m 2
budynek biurowy o pow. użytkowej 1549,30 m 2
wartownia o pow. użytkowej 25,20 m 2 Łączna powierzchnia budynków wynosi 7507,90 m 2 .

Największy obiekt biurowy posiada 6 kondygnacji - 5 nadziemnych oraz piwnica. Wewnątrz mieszczą się powierzchnie biurowe ( w układzie gabinetowym), szkoleniowe, konferencyjne oraz pomieszczenia socjalne, gospodarcze i techniczne ( w piwnicy, na parterze i II, IV piętrze). Budynek posiada jedno wejście od strony południowej i bramę wjazdową.

Drugi obiekt biurowy (1172,80 m 2 ) o 3 kondygnacjach (2 nadziemne i 1 podziemna) i jednym wejściu od strony zachodniej. Trzeci budynek biurowy 4-kondygnacyjny (3 nadziemne oraz 1 podziemna), z dwoma wejściami od strony północnej i południowej. W mniejszych obiektach do dyspozycji pomieszczania biurowe o różnorodnych metrażach ( w układzie gabinetowym) z pomieszczeniami socjalnymi, gospodarczymi i technicznymi.

Nieruchomość do adaptacji według potrzeb i wykorzystania na cele biurowo-usługowe. Na działce utwardzony teren z licznymi miejscami parkingowymi. Budynki wyposażone są w instalację: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Bogusław Mokwa (licencja nr: 12860)

--------------------------

Szanuj czas i pieniądze
Numer ogłoszenia: 35387-S-CPI_BS_1622_1
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Capital Invest
Bogusław Mokwa
603... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość