649 000 PLN

Dom 180m2, stan surowy zamknięty, Rajec Poduchowny

Rajec Poduchowny (powiat radomski, gmina Jedlnia-Letnisko)

Ostatnia aktualizacja:

10 godz temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:649 000 PLN5 408 PLN / m2
 • Powierzchnia:120 m2
 • Pow. działki:890 m2
 • Pokoje:4

Dodatkowe:

 • Rok:2022
 • Typ zabudowy:wolnostojąca
 • Rynek:wtórny

  Opis:

  Rajec Poduchowny to jedno z bardziej popularnych miejsc pod Radomiem, kiedy rozmawiamy o kierunku przeprowadzki i budowy domu. To tu właśnie, przy ulicy Bajkowej znajduje się dom, który możesz sam wykończyć i stworzyć miejsce, o którym zawsze marzyłeś. To miejsce, w którym odpoczniesz i będziesz delektować się przestrzenią pod radomskiej wsi.

  LOKALIZACJA

  Rajec Poduchowny lezy 5km od radomskiego ronda im. Ks. Jerzego Popiełuszki (zwanego potocznie rondem kozienickim). Ta lokalizacja daje zarówno komfort korzystania z infrastruktury miejskiej jak i możliwości szybkiego znalezienia się na łonie przyrody.
  Ulica Bajkowa to uliczka z pojedynczą zabudową jednorodzinną, więc nie ma tu mowy o wielkich, gęstych osiedlach domków. Każdy mieszkaniem ma swoją dużą działkę dającą komfort życia i przestrzeń.

  Do centrum miasta Radom: 8 km
  Nad zalew w Siczkach: 4,5 km
  Do obwodnicy Radomia: 5 km

  DZIAŁKA

  Działka ma kształt prostokąta (blisko kwadratu). Obecnie tylko jedna sąsiadująca działka jest zabudowana. Przestrzeń wokół domu daje możliwość zagospodarowania jej nie tylko podjazdem, ale i miejscem na odpoczynek i relaks. Tył działki (tył domu), to miejsce na taras z którego rozciąga się widok na pobliskie pola i zagajniki.

  DOM

  Pomieszczenia rozplanowane są na planie kwadratu. To olbrzymia przestrzeń, podzielona na kilka, możliwych jeszcze do zaadaptowania pomieszczeń. Obecnie to 3 sypialnie, jeden duży salon połączony z przestrzenią jadalną i kuchnią, oraz łązienka, toaleta i pomieszczenia gospodarcze. W skład domu wchodzi także duże 1-stanowiskowy garaż.

  Układ komunikacji umożliwia poruszanie się na linii garaż, mieszkanie, kuchnia, bez wchodzenia do przestrzeni mieszkalnej.

  Dodatkową przestrzenią jest poddasze, na którym można rozplanować sporych rozmiarów schowek.
  Na tym etapie, możliwe jest przearanżowanie przestrzeni: łączenie pokoi, zamiana garażu na dodatkowy pokój itp.

  FINANSE

  Całość inwestycji w aktualnym stanie: 649000 zł

  KONTAKT

  Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 796 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.

  —————————————————————————

  Czy wiesz, że z homfi możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.

  Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.
  Numer ogłoszenia: 35360-S-5051_2089_ODS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Awarat użytkownika
  homfi
  Marcin Lehmann
  799... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.