448 000 PLN

Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja

Warszawa, Zawady, Zaściankowa

Ostatnia aktualizacja:

4 godz temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 448 000 PLN 14 884 PLN / m2
  • Powierzchnia: 30,10 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 (3 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 2001
  • Standard wnętrza: DOBRY
  • Rynek: wtórny
  • Miejsce parkingowe

Opis:

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze M
Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu układowi, daje nowemu właścicielowi dwie doskonałe możliwości: może być dochodowym gotowcem inwestycyjnym lub komfortową, samodzielną kawalerką do zamieszkania od zaraz.

LOKALIZACJA
Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym budynku o niskiej zabudowie.
Bezpieczeństwo i spokój: Teren osiedla jest zamknięty, zielony i monitorowany. Zarządzanie przez profesjonalną administrację gwarantuje nienaganny porządek i kompleksową obsługę.
Parking: Do dyspozycji mieszkańców oddano duży parking na terenie kompleksu – koniec z szukaniem miejsca po pracy.

WNĘTRZE
Mieszkanie o powierzchni 30,10 m² zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Jasne barwy i drewniane akcenty sprawiają, że wnętrze jest przytulne i gotowe do wprowadzenia.
- Salon z aneksem kuchennym (ok. 15 m²): Serce mieszkania z pełną zabudową (kuchenka, okap, zlewozmywak). Idealne miejsce do wypoczynku.
- Oddzielna część sypialniana (ok 8 m²): Kluczowy atut mieszkania. Zapewnia intymność i komfort, których często brakuje w standardowych kawalerkach. Wyposażona w szafę, biurko i miejsca noclegowe.
- Łazienka z wanną (4,5 m²): Wyposażona w pralkę, szafki łazienkowe oraz WC. Wanna z funkcją prysznica to kompromis idealny dla każdego.
- Przedpokój (ok 3 m²): Funkcjonalna strefa wejściowa.

DLA KOGO JEST TO MIESZKANIE?
- Dla Singla lub Pary: Jeśli szukasz swojego pierwszego mieszkania w bezpiecznej i zielonej części Wilanowa, ta oferta jest dla Ciebie. To świetna alternatywa dla drogiego najmu – tu mieszkasz na swoim w wysokim standardzie.
- Dla Inwestora: Mieszkanie idealnie skrojone pod najem krótko- i długoterminowy. Doskonała lokalizacja i infrastruktura osiedla zapewniają stałe obłożenie.

EKONOMIA I FORMALNOŚCI
Niski czynsz: tylko 338 zł (zawiera fundusz remontowy, wodę, śmieci, sprzątanie i ogrodnika).
Media: Ogrzewanie elektryczne, ciepła woda z bojlera.
Infrastruktura: W bliskim sąsiedztwie Biedronka, Lidl, centrum handlowe oraz liczne restauracje.
Status prawny: Mieszkanie nie posiada Księgi Wieczystej. Zakup wyłącznie za gotówkę.

Zainwestuj w przyszłość lub zamieszkaj w jednej z najmodniejszych dzielnic Warszawy!

Zapraszam na prezentację: Agata Sowa tel. 608... pokaż numer, e-mail: wyślij wiadomość
Oferta biura Mościcki Nieruchomości nieruchomości. W przypadku finalizacji transakcji pobieramy wynagrodzenie.
Numer ogłoszenia: 34648-S-21085_317_OMS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Mościcki Nieruchomości
Agata Sowa
608... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość