900 000 PLN

Dom z działką przy jeziorze k. Suwałk NOWA CENA

Matłak (powiat suwalski, gmina Bakałarzewo)

Ostatnia aktualizacja:

22 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 900 000 PLN 618 PLN / m2
  • Powierzchnia: 1 456 m2
  • Pow. działki: 1 456 m2
  • Pokoje: 4

Dodatkowe:

  • Rok: 1981
  • Typ zabudowy: wolnostojąca
  • Liczba pięter: 1
  • Rynek: wtórny

Opis:

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

Na sprzedaż urokliwy, solidnie wykonany domek letniskowy z działką nad jeziorem Garbaś.
Cena: 900 000 zł 
Matłak, gmina Bakałarzewo, powiat suwalski, woj. podlaskie.
Powierzchnia zabudowy domku: 80 m2, powierzchnia całej nieruchomości 1456 m2.
Dojazd: asfalt + utwardzona droga gminna. Odległość od jeziora: ok. 1 minuta pieszo!
O DOMKU: Murowany, podpiwniczony, z użytkowym poddaszem (rok budowy ok. 1981, generalny remont ok. 10 lat temu). Garaż w bryle budynku, piwnica z sauną elektryczną i prysznicem. Kominek z systemem rozprowadzania ciepła na poddasze. Miejskie media: woda, kanalizacja, światłowód (brak gazu). Okna zewnętrzne z okiennicami antywłamaniowymi, rolety wewnętrzne, drzwi antywłamaniowe. Ogrzewanie kominkowe, na podłogach panele i terakota.
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Parter:Duży, jasny salon z kominkiem i aneksem kuchennym, WC, wejście do piwnicy z sauną i garażem. Poddasze:2 sypialnie z podwójnymi łóżkami, 2 pokoje rekreacyjne (z możliwością adaptacji na dodatkowe sypialnie), łazienka z wanną i WC.
GŁÓWNE ATUTY:
- Bezpośrednie sąsiedztwo jeziora Garbaś - z prywatnym zejściem do wody, kładką i miejscem na ognisko/grilla.
- Zaciszna lokalizacja - droga do działki utwardzona, niemal nieuczęszczana, cisza i kontakt z naturą gwarantowane.
- Bliskość infrastruktury - 3,5 km do Bakałarzewa (sklepy, apteka, kościół, ośrodek zdrowia, policja), 24 km do Suwałk.
- Rozwinięta okolica rekreacyjna - lasy, jeziora, trasy kajakowe i rowerowe, Park Wigierski, wiadukty w Stańczykach, Augustów - wszystko w zasięgu krótkiej przejażdżki.
DZIAŁKA: Pięknie zagospodarowana - część rekreacyjna z drzewami owocowymi, rabatami, winoroślą. Starodrzew - mały lasek na terenie działki, idealny do relaksu i zbierania leśnych owoców. Bezpośredni dostęp do jeziora - z wyznaczonym miejscem na kąpiele i wypoczynek nad wodą. Możliwość pływania na desce, wędkowania, spływów kajakowych.
W CENIE: Pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach: kanapy, fotele, łóżka, kuchenka, lodówka itp.
Niepowtarzalna okazja, by spełnić marzenie o własnym domku nad jeziorem - idealnym na letni wypoczynek, weekendowe wyjazdy lub inwestycję na wynajem krótkoterminowy.
Zadzwoń i umów się na prezentację - ten dom trzeba zobaczyć na żywo!



Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich oczekiwań - skontaktuj się z nami. Pokażemy również inne oferty dopasowane do Twoich potrzeb, w tym takie, które nie są jeszcze publikowane.
Numer ogłoszenia: 34132-S-990161
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
EM5 nieruchomości
Elżbieta Judzewicz
574... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość