1 600 PLN

Duże M3 w Kamienicy przy Teatrze Winda

Łódź, Polesie, Więckowskiego

Ostatnia aktualizacja:

5 cze 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena za miesiąc: 1 600 PLN
  • Powierzchnia: 53,99 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1915

Opis:

Duże dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 w zrewitalizowanej 'Kamienicy przy Teatrze' 200m od ulicy Piotrkowskiej.

Kamienica po pełniej rewitalizacji z windą i bardzo ładnym podwórzem. Wydzielone miejsce na rowery.

Mieszkanie umeblowane i wyposażone w AGD, również zmywarkę. Położenie na 4 piętrze gwarantuje ciszę i spokój, pomimo ścisłego centrum.

W około pełna miejska infrastruktura, wiele sklepów, punktów usługowych, przystanki MPK.

Opłaty:
1600 PLN- czynsz najmu, 699... pokaż numer- miesięczne opłaty (wraz z prądem) w zależności od liczby osób.

Umowa na 12 miesięcy. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Numer ogłoszenia: 33885-W-WMJADO767
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Metrohouse
Marcin Bąk
699... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość