495 000 PLN

LUKSUSOWE mieszkanie na PARTERZE - 200m ogródka

Czarne, Kościuszki

Ostatnia aktualizacja:

23 lip 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 495 000 PLN 3 845 PLN / m2
  • Powierzchnia: 128,74 m2
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: parter (2 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1945
  • Standard wnętrza: Do wprowadzenia
  • Rynek: wtórny

Opis:

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 128,74 m², usytuowane na parterze w kamienicy, zlokalizowanej przy głównej ulicy blisko centrum miasta. Lokal przeszedł generalny remont   wszystkie instalacje, wykończenie oraz wyposażenie są zupełnie nowe, dzięki czemu przyszły właściciel może cieszyć się komfortem i nowoczesnym standardem od pierwszego dnia.

W mieszkaniu znajduje się jasny salon z aneksem kuchennym wyposażonym w nowoczesną zabudowę i dużą wyspę oraz jadalnię ze stołem, przytulna sypialnia z dużą garderobą stanowiącą osobne pomieszczenie, dwa pomieszczenia które mogą być pokojem dziecięcym lub biurem ,elegancka łazienka z prysznicem i wanną wolnostojącą oraz funkcjonalny przedpokój z obszerną szafą w zabudowie. Dodatkowo przy jednym z pokoi znajduje się pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 1,74 m² które można przeznaczyć również na garderobę. Całość została wykończona z dbałością o każdy detal, w ponadczasowej kolorystyce i z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

    128,74 m² powierzchni,

    parter,

    mieszkanie po generalnym remoncie,

    nowoczesna zabudowa kuchenna z wyspą,

    elegancka łazienka,

    wszystkie elementy wykończenia są nowe,

    doskonała lokalizacja blisko centrum miasta,

    w pobliżu sklepy, punkty usługowe, komunikacja miejska oraz pełna infrastruktura.

Dodatkowo z własnością lokalu związany jest udział wynoszący 18/100 części w nieruchomości wspólnej, który stanowi grunt o powierzchni 0,2355 ha.  

Część gruntu o powierzchni ok. 200 m² została wygrodzona i zagospodarowana jako ogród służący właścicielom mieszkania do odpoczynku i rekreacji. Teren zielony posiada pięknie utrzymany trawnik, kilka rabat z roślinami kwitnącymi i trawami wokół oraz inspekty warzywne. W ogródku jest altana oraz ścieżka z nowoczesnych kafli piaskowych.  

W części wspólnej gruntu zostało wydzielone miejsce, gdzie można postawić garaż.  

To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia, z dużą ilością przestrzeni oraz własnym ogrodem przy mieszkaniu.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania i przedstawię szczegóły oferty.

Izabela Zastawna

Licencjonowany pośrednik nieruchomości

NUMER LICENCJI 32081
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Numer ogłoszenia: 33885-S-SMSEZY404
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Metrohouse
Izabela Zastawna
699... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość