229 000 PLN

Kawalerka Radzyń Podl.,Kocka obok Nadleśnictwa

Radzyń Podlaski, Kocka

Ostatnia aktualizacja:

5 cze 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 229 000 PLN 7 201 PLN / m2
  • Powierzchnia: 31,80 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: parter (2 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1970
  • Standard wnętrza: Podwyższony
  • Rynek: wtórny
  • Piwnica

Opis:

Kawalerka w kamienicy Radzyń Podlaski, ul. Kocka 1A (obok Nadleśnictwa)

Mam do zaoferowania przytulną kawalerkę w kamienicy, zlokalizowaną przy ulicy Kockiej 1A w Radzyniu Podlaskim, tuż obok budynku Nadleśnictwa. To idealne miejsce dla osób szukających spokojnej lokalizacji z szybkim dostępem do centrum miasta.

Najważniejsze informacje:

powierzchnia mieszkania: ok. 31,8 m²,

przynależna piwnica ok. 19,1 m²,

parter, wysoki sufit,

mieszkanie własnościowe, wspólnota mieszkaniowa,

czynsz ok. 320 zł/miesiąc,

prąd ok. 200 zł/miesiąc (bojler 30 l, płyta ceramiczna, zmywarka, czajnik wszystko elektryczne).

Układ pomieszczeń:

korytarz,

łazienka (prysznic + WC),

pokój z aneksem kuchennym.

Opis mieszkania:
Kawalerka w kamienicy po generalnym remoncie 8 lat temu (burzenie ścian, nowe instalacje elektryczne, wodne i kanalizacyjne). Obecnie w bardzo dobrym stanie do ewentualnego odświeżenia i gotowa do zamieszkania.

Kuchnia wykonana na wymiar, ergonomiczna i zabudowana do sufitu wyposażona w płytę ceramiczną, zmywarkę oraz nową, pełnowymiarową lodówko-zamrażarkę.

W pokoju znajduje się szafa w zabudowie (3-skrzydłowa z lustrem), a w łazience funkcjonalna zabudowa z szafką na bojler i miejscem na ręczniki oraz kosmetyki.

Na podłogach:

płytki w korytarzu, łazience i kuchni,

drewniana deska warstwowa w pokoju.

Mieszkanie jest bardzo jasne okna wychodzą na wschód i południe. Budynek został ocieplony, dzięki czemu zimą jest ciepło, a latem przyjemnie chłodno.

Okolica:
Spokojne, zielone otoczenie, uprzejmi sąsiedzi i dużo przestrzeni do parkowania. W pobliżu:

szpital 6 minut samochodem,

szkoła podstawowa 8 minut,

żłobek 3 minuty,

przedszkole 5 minut,

kościół 6 minut.

To miejsce, do którego zawsze wraca się z przyjemnością idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję (np. wynajem).Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Numer ogłoszenia: 33885-S-SMPIVA730
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Metrohouse
Katarzyna Konopka
699... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość