2 095 000 PLN

3pok 66m2 Mokotów premium 2024 gotowe do wprowadz

Warszawa, Mokotów, Dzikich Jabłoni, Mokotów

Ostatnia aktualizacja:

12 godz temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 2 095 000 PLN 31 863 PLN / m2
  • Powierzchnia: 65,75 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 (2 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 2024
  • Standard wnętrza: Wysoki standard
  • Rynek: wtórny
  • Winda w budynku
  • Balkon
  • Garaż
  • Miejsce parkingowe

Opis:

Na sprzedaż piękny, nowo wykończony i wyposażony 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie w atrakcyjnej cenie 2 095 000 PLN. Znajduje się on w Warszawie, w dzielnicy Mokotów przy ul. Dzikich Jabłoni, w kameralnej, 2-piętrowej zabudowie osiedla Jaśminowy Mokotów. Budynek został zbudowany i z dbałością wykończony przez Skanska Residential w 2024 roku i oferuje nowoczesne udogodnienia, takie jak winda, komórka lokatorska (dodatkowo płatne 55.000 PLN) oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 75.000 PLN). Nieruchomość ma charakter apartamentu utrzymana jest w neutralnych, ciepłych barwach - piaskowej szarości, delikatnym graficie, kremowej bieli oraz odcieniach beżu i ciepłej czerni. Komfort mieszkania podnoszą klimatyzacja w salonie i sypialni oraz miejskie ogrzewanie. Lokalizacja apartamentu zapewnia ciszę i jednocześnie świetną komunikację, a w okolicy znajdują się Park Arkadia, Królikarnia oraz Fort Piłsudskiego.

Apartament jest bardzo słoneczny dzięki dużym drewnianym oknom, które wpuszczają naturalne światło do wszystkich pomieszczeń. Ekspozycja mieszkania południowo-zachodnia. Salon z aneksem kuchennym od południowego zachodu, sypialnia i gabinet od zachodu. Z wszystkich pokoi są wyjścia na balkon. Wnętrze zostało urządzone z wykorzystaniem szlachetnych materiałów, takich jak dąb naturalny szczotkowany oraz kuchenne blaty ze spieków. Sprzęty AGD marki Bosch są do dyspozycji, a zabudowy zostały wykonane na wymiar na zamówienie, co dodaje wnętrzu elegancji. 

Mokotów to jedna z najbardziej ulubionych dzielnic Warszawy, łącząca zielone przestrzenie z miejską infrastrukturą. Bliskość sklepów, restauracji i szkół sprawia, że jest to idealne miejsce do zamieszkania zarówno dla rodzin, jak i osób prowadzących aktywne życie zawodowe. Jaśminowy Mokotów to cichy zakątek blisko centrum stolicy o wyjątkowym charakterze, który jest doskonale skomunikowany z resztą miasta, co czyni codzienne życie komfortowym i na prezentację!
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Numer ogłoszenia: 33885-S-SMJIRA307
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Metrohouse
Katarzyna Szymańska
699... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość