414 990 PLN

DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE z dostępem do ogródka

Rybnik, Kwiotka

Ostatnia aktualizacja:

1 cze 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 414 990 PLN 5 608 PLN / m2
  • Powierzchnia: 74 m2
  • Pow. działki: 30 m2
  • Pokoje: 2

Dodatkowe:

  • Rok: 1920
  • Rynek: wtórny

Opis:

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dostępem do ogródka i garażem

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe , położone w kameralnym segmencie. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, komfortu i możliwości aranżacyjnych.

Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym układem oraz przytulnym klimatem. Dodatkowym atutem jest dostęp do wydzielonego ogródka z tarasem doskonałe miejsce do relaksu, spotkań z rodziną czy zabawy dla dzieci.

Układ pomieszczeń:
Parter: przestronny, jasny salon z wyjściem na ogród oraz łazienka
I piętro: kuchnia z oknem (w pełni wyposażona), drugi salon oraz łazienka
Poddasze: w pełni zagospodarowane idealne na sypialnię, pokój dziecięcy lub biuro

Dodatkowe atuty:
-możliwość pozostawienia większości mebli oraz sprzętów
-dostęp do ogródka z tarasem, stołem i huśtawką wszystko w cenie
- garaż blaszany na terenie dzierżawionym
- spokojna, segmentowa zabudowa

Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z doskonałym dojazdem do centrum Rybnika, Raciborza oraz Rydułtów. W najbliższej okolicy znajdują się tereny zielone, lasy oraz liczne ścieżki rowerowe idealne dla osób ceniących aktywny wypoczynek i kontakt z naturą.

Segmenty usytuowane są z dala od głównej ulicy, co zapewnia ciszę, spokój oraz komfort codziennego życia.

Koszty:
-stałe opłaty: ok. 850 zł (eksploatacja, media, fundusz remontowy)
- dodatkowo płatne według zużycia: ogrzewanie, prąd, woda
- ogrzewanie piecem na ekogroszek
- gotowanie na butli gazowej

Stan techniczny:
Segment przeszedł gruntowną modernizację wykonano nowy dach oraz rynny. W ramach funduszu remontowego realizowana jest również nowa nawierzchnia (kostka brukowa) na dojeździe do posesji.

Dostępność:
Mieszkanie dostępne po uzgodnieniu terminu z właś wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Numer ogłoszenia: 33885-S-SDNASE391
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Metrohouse
Wiktoria Grzegorzek
699... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość