1 200 000 PLN

Magazyn 385 m2 wys.9m w Małej Nieszawce

Mała Nieszawka (powiat toruński, gmina Wielka Nieszawka)

Ostatnia aktualizacja:

5 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 1 200 000 PLN 3 117 PLN / m2
  • Powierzchnia: 385 m2
  • Piętro: (budynek parterowy)

Dodatkowe:

  • Typ lokalu: magazyn, hala
  • Rok: 2014
  • Rynek: wtórny

Opis:

Super oferta - magazyn 385 m2 6km od łka 1280 m2.! Magazyn o powierzchni 385 m2(15X25,5m) wysokość 9m, usytuowany na działce 1280m2,z możliwością dokupienia działki sąsiedniej o powierzchni 1682 m2..
Teren ogrodzony z bramą wjazdową.
Działka uzbrojona:gaz,kanalizacja,woda.

Magazyn wykonany z płyty warstwowej.

Zaletą nieruchomości jest położenie,przy głównej drodze. Do centrum Torunia 6km.

Zapraszam na prezentacje! Nieruchomość idealna na hurtownię,magazyn lub jako lokata kapitału.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Numer ogłoszenia: 33885-S-GELY780
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Metrohouse
Anna Podolecka
699... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość